بازی های آسیایی هانگژو نعمت زاده به مدال برنز بسنده كرد

مبینا نعمت زاده نماینده وزن 49-كیلوگرم بانوان كشورمان در مرحله نیمه نهایی بازی های آسیایی هانگژو با شكست مقابل نماینده چین به مدال برنز دست یافت.

1402/07/03
20:05

به گزارش رادیو ورزش؛ در چارچوب مسابقات تكواندو در نوزدهمین دوره بازی های آسیایی هانگژو، امروز (دوشنبه سوم مهرماه) با حضور 223 تكواندوكار در سالن ورزشی مركز فرهنگی شهر هانگژو، مبارزات اوزان 58- كیلوگرم مردان، 49- كیلوگرم زنان و بخش تركیبی برگزار شد.

در این رقابت ها مبینا نعمت زاده نماینده وزن 49- كیلوگرم كشورمان بعد از استراحت در دور نخست در مرحله یك هشتم به مصاف كاریز از كشور فیلیپین رفت كه این دیدار با برتری 2 بر صفر به سود نماینده كشورمان به پایان رسید. در ادامه این مسابقات نعمت‌زاده در مرحله یك چهارم نهایی نیز حریف قزاقستان را با نتیجه 2 بر صفر شكست داد و مدال برنز خود را قطعی كرد. نعمت زاده در مرحله نیمه نهایی به مصاف "هو كینگ" نماینده كشور میزبان رفت، راند اول این دیدار با نتیجه 14 بر 10 به سود هوگوپوش چینی به پایان رسید. راند دوم این دیدار نیز با نتیجه 25 بر 8 به سود نماینده كشور چین رسید و در نهایت نعمت زاده به مدال برنز این رقابت ها بسنده كرد.

هدایت تیم ملی در بخش بانوان به عهده مینو مداح است و مهروز ساعی نیز به عنوان مربی او را همراهی می‌كند.

انتهای پیام/
منبع: فارس

دسترسی سریع