دروازه‌بانی پرسپولیس به بیرانوند می‌رسد یا نیازمند؟

دروازه‌بان ملی‌پوش كشورمان به مسئولان پرسپولیس اعلام كرده كه در ایران فقط برای این تیم بازی می‌كند ولی این موضوع تا زمان بازگشت بیرانوند به كشور مشخص خواهد شد.

1401/02/31
15:12

به گزارش رادیو ورزش؛ در پی علاقمندی باشگاه پرسپولیس برای جذب علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش كشورمان، مذكراتی در هفته گذشته بین این بازیكن و مدیر برنامه‌هایش با برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس صورت گرفت تا در صورت رسیدن به توافقات كلی و نهایی، این بازیكن دوباره پیراهن پرسپولیس را به تن كند.

این در حالی است كه بیرانوند هفته گذشته به مسئولان پرسپولیس اعلام كرده بود كه روز پنج‌شنبه همراه با خانواده خود عازم یك سفر خانوادگی به كشور عمان خواهد شد و به همین دلیل چند روزی در ایران حضور نخواهد داشت. این سفر باعث شد تا شایعاتی درباره پیوستن بیرانوند به تیم‌های خارجی مطرح شود اما چنین مسئله‌ای صحت ندارد.

بیرانوند به مسئولان پرسپولیس اعلام كرده كه در ایران برای پرسپولیس بازی خواهد كرد. در پی مذاكرات صورت گرفته در هفته گذشته صحبت‌های خوبی از سوی دو طرف انجام شده اما یكسری مسائل حقوقی باقی مانده كه باید بر روی آنها هم توافق صورت بگیرد. از آنجایی كه بیرانوند این روزها در ایران حضور ندارد قرار است مذاكرات با مدیر برنامه‌های او ادامه پیدا كند تا به محض بازگشت این دروازه‌بان به كشور اقدامات نهایی برای سرخپوش شدن این بازیكن ملی‌پوش صورت بگیرد.

در صورتی كه بیرانوند به پرسپولیس بپیوندد، جذب پیام نیازمند دیگر دراوزه‌بان ایرانی شاغل در پرتغال منتفی خواهد شد. نیازمند یكی دیگر از دروازه‌بانانی بود كه مدنظر پرسپولیسی‌ها قرار داشت اما انجام توافق با بیرانوند و همچنین امروز و فردا كردن‌های دروازه‌بان سابق سپاهان باعث شد تا پرسپولیسی‌ها قید جذب نیازمند را بزنند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع