خبرگزاری صداوسیما فعالیت شبکه اینترنتی با عنوان کانال2 رادیوورزش

مدیر شبکه رادیو ورزش از فعالیت شبکه اینترنتی این رادیو خبر داد.

1397/11/21
|
12:03

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ غلامرضا میرحسینی در هم اندیشی معاون صدا با رؤسای فدراسیون‌های ورزشی گفت: شبکه اینترنتی رادیو ورزش به منظور پوشش بیشتر رشته‌های ورزشی 6 ساعت در روز برنامه اجرا می‌کند.

وی افزود: برنامه‌های شبکه اینترنتی رادیو ورزش تا 12 ساعت نیز افزایش می‌یابد.

میرحسینی گفت: به منظور ترویج نشاط در جامعه طرح جشنواره فرزند ایران به منظور معرفی چهر‌های ورزشی برتر سال اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه نقش رادیو ورزش در توسعه ورزش کشور قابل توجه است، افزود: پوشش حداکثری رخداد‌های ملی و بین المللی ورزش در دستور کار این شبکه رادیویی قرار دارد.

میرحسینی گفت: در بازی‌های آسیایی جاکارتا که آخرین رویداد ورزشی کشور است توانستیم روزانه 10 ساعت برنامه پخش کنیم و به جز دو مورد تمامی مسابقات ورزشکاران کشورمان را با وجود فاصله بین مسابقات در رشته‌های مختلف پوشش دهیم.

مدیر رادیو ورزش افزود: همکاری با فدراسیون و مجموعه دانشگاهی به منظور ارایه نظرات کارشناسی در این رادیو و هم چنین تلاش برای ایجاد بانک اطلاعاتی در فدراسیون‌ها از جمله رویکرد‌های شبکه رادیو ورزش است.

میرحسینی گفت: توجه به ورزش همگانی و توسعه آن نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیر شبکه رادیو ورزش افزود: تغییر سبک زندگی با توجه به ویژه به ورزش بانوان (زنان نقش اصلی در خانواده را ایفا می‌کنند) موجب توسعه ورزش بانوان در سطوح همگانی و قهرمانی شده و سبک زندگی سالم را در خانواده‌ها و جامعه به ارمغان خواهد آورد.

دسترسی سریع