ورزش سه تاج: نمی‌توانستم کی‌روش را جریمه کنم، در قرارداد نیامده بود

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال مهمان برنامه رادیو ورزش بود و درباره مسائل مختلفی صحبت کرد. گزیده صحبت های مهدی تاج بعد از جدایی کی روش درباره مسائل جاری، برنامه های پیش رو و اتفاقات گذشته تیم ملی در ادامه می آید:

1397/11/16
|
09:54

*نباید فراموش کنیم که ما همیشه با اما و اگر به جام جهانی می رفتیم اما با کی روش دو مرتبه به صورت پیوسته به جام جهانی رفتیم. ما از یک مربی چه می خواهیم؟ صعود به جام جهانی و نمایش خوب در جام جهانی و مربی کار دیگری جز این نمی کند که این اتفاق زمان کی روش رخ داد. همچنین ما این مرتبه دو بازی مانده به آخر به جام جهانی صعود کردیم که این هم بی سابقه بود. ما تا بازی آخر گل نخوردیم و در کل نیز شکست نخوردیم که این یک فرآیند مثبت بود.

*ما بعد از 5 سال در جام ملت ها به یک تیم آسیایی باختیم و این یک نمره مثبت است.

*کی روش قابلیت فنی بالایی داشت، تیم خوبی ساخت و تحویل داد. ما قبلا می گفتیم اگر پای حیدری می پیچید، در دفاع راست جانشین نداریم اما اکنون در هیچ پستی نگران نیستیم و سرمربی ما برای انتخاب بازیکن سردرد دارد. در تیم ما دیگر بازیکن سالاری وجود ندارد و یک تیم ملی منسجم و خوب را داریم. اگر از من بپرسید حاشیه، می گویم بله و ما حاشیه داشتیم که نقاط تلخ ماجراست. همه آدم ها ضعف و قوت دارند.

*برخی تئوریسین شکست هستند و هر زمان تیم ملی شکست می خورد، می گویند چرا ما شکست خوردیم و یک نظراتی دارند و هیچ اشاره ای به امکانات و بودجه نمی کنند و همه چیز را کنار می گذارند. حرف مردم اما این است که قابل قبول است. انتقاد مردم سازنده است و سازمان یافته نیست. فکر می کنم بهترین مدیریت را انجام دادیم و بهترین دفاع را از تیم ملی انجام دادیم تا تیم ملی نتیجه مطلوبی کسب کند.
ادامه در ورزش سه

دسترسی سریع