صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

تیم لوازم خانگی کن در پایان هفته چهاردهم از دور رفت لیگ تکواندو جوانان و بزرگسالان «جام کوثر»، صدرنشین ماند، بنیاد گیلان در رده دوم باقی ماند و آینده سازان لوازم خانگی کن نیز در جایگاه سومی قرار دارد.

به گزارش سایت اطلاع رسانی رادیو ورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته سیزدهم و چهاردهم از چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ تکواندو جوانان و بزرگسالان بانوان «جام کوثر» روز گذشته با حضور 332 تکواندوکار در قالب 16 تیم به میزبانی خانه تکواندو برگزار ش که در پایان هفته چهاردهم تیم لوازم خانگی کن با کسب 40 امتیاز و تفاضل 85 صدرنشینی خود را حفظ کرد، بنیاد گیلان با 40 امتیاز و تفاضل 72 در رده دوم باقی ماند و آینده سازان لوازم خانگی کن نیز با 30 امتیاز جایگاه سومی خود را حفظ کرد.
نتایج هفته های سیزدهم و چهاردهم لیگ تکواندو بانوان به شرح زیر است:
هفته سیزدهم
تیم هیات تکواندو شمیرانات 3 – تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 5
تیم ققنوس 4 - تیم هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری 4
تیم هیات تکواندو ورامین صفر – تیم لوازم خانگی کن 8
تیم هیات تکواندو شهرستان کرج 8 – تیم هیات تکواندو استان تهران صفر
تیم هیات تکواندو شهرستان بهار یک – تیم هیات تکواندو البرز 7
تیم هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران 5 – تیم هیات تکواندو شمال‌شرق تهران 3
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن صفر – تیم بنیاد گیلان 8
تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق 4 – تیم هیات تکواندو استان گلستان 4

بهترین ها:
بهترین داور: زهرا کریمی (گیلان)
بهترین سرمربی: نیلوفر صفریان (گیلان)
فنی ترین بازیکن: مهسا پورمیرزا (گیلان)
بهترین سرپرست: ندا ملاقاسمی (داتیس یزد)
هفته چهاردهم
تیم هیات تکواندو شمیرانات 5– تیم هیات تکواندو ورامین 2
تیم ققنوس یک - تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 7
تیم لوازم خانگی کن 8 - تیم هیات تکواندو استان تهران صفر
تیم هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری 4 – تیم هیات تکواندو البرز 4
تیم هیات تکواندو شهرستان کرج 8 – تیم هیات تکواندو شمال‌شرق تهران صفر
تیم هیات تکواندو شهرستان بهار 2 – تیم بنیاد گیلان 6
تیم هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران 4 – تیم هیات تکواندو استان گلستان 4
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 6 – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق 2
بهترین ها:
بهترین داور: زهرا کریمی (گیلان)
بهترین سرمربی: مینا نعمتی (هیات تکواندو شهرستان کرج)
فنی ترین بازیکن: مهوش کلانتری (داتیس یزد)
بهترین سرپرست: فاطمه اسدی (هیات تکواندو شمیرانات)
گفتنی است؛ پیش از این و با اعلام سازمان لیگ قرار بود دیدارهای هفته پانزدهم نیز پیگیری شود که با توجه به در خواست تیم‌ها این هفته برگزار نشد.

مرتبط با این خبر

  • پخش زنده فوتبال جام حذفی اسپانیا

  • پخش زنده مسابقات فوتبال جام_ملت_های_آسیا

  • پخش زنده مسابقات فوتبال جام_ملت_های_آسیا پنجشنبه 27 دی 97

  • نتایج مسابقات لیگ برتر #والیبال ایران، چهارشنبه 26 دی 97

  • مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا

  • میزبانی اصفهانی ها از صدرنشین لیگ برتر هندبال

  • رقابت حساس تیم فوتبال شهرداری بم در بندرانزلی

  • جدال ذوب آهن و پیکان برای قهرمانی لیگ والیبال ادامه داد

  • جدول گروه چهار (D) مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا

  • مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا