صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

برنامه "مجله ورزش های رزمی" سه شنبه 16 مرداد، اخبار ورزش های رزمی را پیگیری کرد و در ادامه با محمد ابوطالبی، دبیر هیأت کاراته بسیج، درباره برنامه های این هیأت به گفتگو پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد ابوطالبی، دبیر هیأت کاراته بسیج، در ارتباط با برنامه های این هیأت گفت: برنامه های کاری هیأت کاراته بسیج حدود یک ماهی است که شروع شده است. ترافیک بسیار زیادی داریم. اولین دوره مربیگری درجه 3 کاراته با همکاری فدراسیون کاراته و هیأت کاراته بسیج استان فارس در حال برگزاری است. این دوره از روز شنبه شروع شده است و تا آخر هفته ادامه خواهد داشت. 31 نفر از خواهر و بردار بسیجی در این کلاس حضور دارند و در حال گذراندن دوره هستند.
وی تصریح کرد: برنامه ای که امسال توسط سازمان ورزشی برای هیأت کاراته بسیج درنظر گرفته شده، سرکشی و نظارت بر پایگاه های استعدادیابی کاراته سراسر کشور است. 25 پایگاه استعدادیابی در سپاه های استانی داریم. هفته گذشته یک جلسه با مسئول استعدادیابی فدراسیون کاراته برگزار کردیم که در این نشست قرار بر این شد یک تعامل متقابل داشته باشیم و از افرادی که در این پایگاه فعال هستند در مسابقات کاراته فدراسیون و برنامه های برون مرزی استفاده شود.
ابوطالبی افزود: هفته اول شهریور مسابقات المپیاد کاراته بسیج کشور را داریم که به میزبانی زنجان برگزار می شود. این مسابقات طی 3 روز و با حضور ورزشکاران 26 استان پیگیری می شود. بلافاصله بعد از این رقابتها کلاس ارتقاء داوری و یک دوره مربیگری درجه 2 متمرکز را خواهیم داشت. همچنین کلاس های مربیگری درجه 3 که در شیراز برگزار می شود، قرار است در 19 استان دیگر به ترتیب انجام شود. هر تعداد کلاس مربیگری که توانستیم تا آخر سال و کلاس های باقیمانده را در سال آتی برگزار می کنیم.
از خبرهای مهم دنیای زرمی اینکه عصر روز یکشنبه 14 مرداد خبری از طریق روابط عمومی فدراسیون تکواندو منتشر شد، مبنی بر اینکه کیمیا علیزاده، پرچم کاروان ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا در تمرینات با پارگی رباط صلیبی پا روبرو شده و متاسفانه رقابتهای حساس آسیایی را از دست داده است.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" کاری از گروه مسابقات ورزشی، با کارشناسی فرید خطیری روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

مرتبط با این خبر

  • پخش زنده فوتبال جام حذفی اسپانیا

  • پخش زنده مسابقات فوتبال جام_ملت_های_آسیا

  • پخش زنده مسابقات فوتبال جام_ملت_های_آسیا پنجشنبه 27 دی 97

  • نتایج مسابقات لیگ برتر #والیبال ایران، چهارشنبه 26 دی 97

  • مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا

  • میزبانی اصفهانی ها از صدرنشین لیگ برتر هندبال

  • رقابت حساس تیم فوتبال شهرداری بم در بندرانزلی

  • جدال ذوب آهن و پیکان برای قهرمانی لیگ والیبال ادامه داد

  • جدول گروه چهار (D) مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا

  • مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا