صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

جام‌ باشگاه‌های فوتسال آسیا

جام‌ باشگاه‌های فوتسال آسیا

گروه A


چهارشنبه؛ 10 مرداد- ساعت 11:30

ویکتوریا میانمار یک – واموس اندونزی 8

——————————

چهارشنبه؛ 10 مرداد- ساعت 15:30

ناگویا ژاپن 6- دالیان چین یک

——————————

جمعه؛ 12 مرداد- ساعت 11:30

واموس اندونزی3 – دالیان چین3

——————————

جمعه؛ 12 مرداد- ساعت 15:30

ویکتوریا میانمار صفر- ناگویا ژاپن4

——————————

یک‌شنبه؛ 14 مرداد- ساعت 11:30

دالیان چین3 – ویکتوریا میانمار2

——————————

یک‌شنبه؛ 14 مرداد- ساعت 11:30

واموس اندونزی صفر – ناگویا ژاپن4

گروه B

چهارشنبه؛ 10 مرداد- ساعت 11:30

جیونجیو کره جنوبی یک – تای‌سون‌نام ویتنام 10

——————————

چهارشنبه؛ 10 مرداد- ساعت 15:30

الظفره امارات یک- نفت الوسط عراق یک

——————————

جمعه؛ 12 مرداد- ساعت 11:30

تای‌سون‌نام ویتنام 3- نفت الوسط عراق4

——————————

جمعه؛ 12 مرداد- ساعت 15:30

الظفره امارات9- جیونجیو کره جنوبی2

——————————

یک‌شنبه؛ 14 مرداد- ساعت 15:30

تای‌سون‌نام ویتنام4- الظفره امارات3

——————————

یک‌شنبه؛ 14 مرداد- ساعت 15:30

نفت الوسط عراق-6 جیونجیو کره جنوبی یک


گروه C
پنج‌شنبه؛ 11 مرداد- ساعت 11:30

چونبوری تایلند 9- ویک وایپرس استرالیا 2

——————————

پنج‌شنبه؛ 11 مرداد- ساعت 15:30

السیلیه قطر 1- ارم قرقیزستان 4

——————————

شنبه؛ 13 مرداد- ساعت 11:30

چونبوری تایلند5- ارم قرقیزستان1

——————————

شنبه؛ 13 مرداد- ساعت 15:30

السیلیه قطر4- ویک وایپرس استرالیا2

——————————

دوشنبه؛ 15 مرداد- ساعت 15:30

چونبوری تایلند7- السیلیه قطر2

——————————

دوشنبه؛ 15 مرداد- ساعت 15:30

ارم قرقیزستان4-‌ ویک وایپرس استرالیا2


گروه D
پنج‌شنبه؛ 11 مرداد- ساعت 11:30

مس سونگون ایران 9- سیپر تاجیکستان 2

——————————

پنج‌شنبه؛ 11 مرداد- ساعت 15:30

بانک بیروت لبنان 4-AGMK ازبکستان 1

——————————

شنبه؛ 13 مرداد- ساعت 11:30

مس سونگون ایران9 –AGMK ازبکستان1

——————————

شنبه؛ 13 مرداد- ساعت 15:30

بانک بیروت لبنان11- سیپر تاجیکستان2

——————————

دوشنبه؛ 15 مرداد- ساعت 14:30

مس سونگون ایران 3- بانک بیروت لبنان یک

——————————

دوشنبه؛ 15 مرداد- ساعت 14:30

AGMK ازبکستان یک- سیپر تاجیکستان2


مرحله یک‌چهارم نهایی:

چهارشنبه؛ 17 مرداد

بازی 1: مس سونگون8 – ارم قرقیزستان3(ساعت 11/30)

بازی 2: چونبوری تایلند(2)7-بانک بیروت لبنان(3)7(ساعت 11/30)

بازی 3: نفت الوسط عراق7-واموس اندونزی4(ساعت 15/30)

بازی 4: ناگویا ژاپن2-تای سون نام ویتنام3(ساعت15/30)


مرحله نیمه نهایی:

جمعه؛ 19 مرداد

بازی 5: مس سونگون 3-نفت الوسط عراق 2(ساعت 11/30)

بازی 6: بانک بیروت لبنان5-تای سون نام ویتنام6(ساعت 15/30)


فینال:
مس سونگون ایران4 - 2 تای سون نام ویتنام/ یک‌شنبه؛ 21 مرداد(ساعت 15/30) قهرمانی مس سونگون ایران

رده‌بندی: بانک بیروت لبنان-نفت الوسط عراق / یک‌شنبه؛ 21 مرداد(ساعت 12/30)

مرتبط با این خبر

  • عیدسعید قربان مبارک

  • بازی‌های آسیایی جاکارتا2018 چهارشنبه31مرداد97

  • بازی‌های آسیایی جاکارتا2018 چهارشنبه 31مرداد97

  • بازی‌های آسیایی جاکارتا2018 جهارشنبه 31مرداد وشوو

  • بازی‌های آسیایی جاکارتا2018 کشتی فرنگی

  • بازی‌های آسیایی جاکارتا2018 بسکتبال_سه‌نفره - بانوان

  • بازی های آسیایی 2018 وشوو سانداکار

  • بازی‌های آسیایی جاکارتا2018 کبدی

  • بازی‌های آسیایی جاکارتا2018 تکواندو

  • بازی‌های آسیایی جاکارتا2018 دوچرخه سواری کوهستان