صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

در نشست مشترک رئیس فدراسیون فوتبال و مدیر شبکه رادیویی ورزش، مقرر شد از این پس مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان به صورت زنده پخش شود.

به گزارش رادیو ورزش در نشست مشترک فدراسیون فوتبال و رادیو ورزش، آغاز پخش زنده هفتگی و مرتب فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان ایران از شبکه رادیویی ورزش مورد توافق قرار گرفت.
در این نشست که به میزبانی فدراسیون فوتبال برگزار شد؛ سید غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه رادیویی ورزش درباره اهداف برگزاری این جلسه گفت: بنا داریم با نشست ها و جلسات هم اندیشی و مباحث مطرح شده در آنها، هماهنگی و همکاری های بیشتری بین رادیو ورزش و فدراسیون فوتبال انجام شود و از این رهگذر انعکاس مطالب و مسائل و همینطور نگاه بی طرفانه رسانه نیز تقویت شود.
در ادامه میرحسینی اظهار امیدواری کرد که این جلسات زمینه آشنایی بیشتر و کاملتر از مجموعه فدراسیون فوتبال و تلاشهای روزافزون آن و همینطور شناخت بیشتر مشکلات و تنگناهای پیش رو شود که هم در برنامه سازی های رادیو ورزش حرکت اصولی تر و منطقی تری را شاهد باشیم و هم فدراسیون از مسائل و مباحث جاری در رادیو ورزش مطلع شود.
مدیر رادیو ورزش با تاکید بر توان فوق العاده ورزش فوتبال در حوزه فرهنگی و اجتماعی گفت: به عنوان رسانه و به عنوان همراه فدراسیون فوتبال، این آمادگی را داریم که در بستری مناسب ضمن حفظ استقلال، بی طرفی و نگاه کارشناسی، در جهت برنامه ریزی فدراسیون، با بهره مندی از ظرفیت ها و تخصص های سطح بالای کارشناسان رادیو ورزش تعامل و برنامه سازی کنیم.
در این جلسه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نیز از سهم بالای مخاطبان حوزه ورزش و فوتبال یاد کرد و گفت: رادیو ورزش در تمام مناسبات ورزشی سهم زیادی دارد و باید به آن بهای بیشتری داده شود.
تاج با تاکید بر مراوده و مشورت های بیشتر با رادیو ورزش و همینطور سرمایه گذاری بر روی مخاطبان رادیو ورزش افزود: حضور رادیو ورزش در همه مراسم و میادین ورزشی و دسترسی سطح اول به اخبار و رویدادهای ورزشی در اولویت فدراسیون و حق رادیو ورزش است.
در ادامه هم اندیشی مدیران رادیو ورزش و فدراسیون فوتبال ایران درباره آغاز پخش زنده هفتگی و مرتب فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان ایران، زمینه سازی امکان حضور بیشتر خبرنگاران و گزارشگران رادیو ورزش در میادین ورزشی، فرهنگ هواداری از تیم های ورزشی، امکان تصمیم گیری در باره پخش مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور و راستی آزمایی اخبار بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

مرتبط با این خبر

  • صحبت های برانکو_ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بازی با نود ارومیه

  • مهدی_مهدوی_کیا بهترین مدافع تاریخ جام ملت‌های آسیا

  • المپیک_جوانان آرژانتین قایقرانی

  • نتایج مسابقات دوستانه فوتبال بین المللی

  • نتایج مسابقات فوتبال لیگ ملت های اروپا

  • 81 مدال از 136 مدال ایران در پاراآسیایی جاکارتا، ره آورد دوومیدانی

  • استانداردسازی پیست اسکی دیزین با هزینه 10 میلیارد تومانی

  • رویکردهای جدید فدراسیون اسکواش در توسعه ورزش قهرمانی

  • مسیر صحیح کشف استعداد ورزشی کودک

  • نتایج درخشان تیم جودوی نابینایان و کم بینایان در بازیهای پاراآسیایی