سیدغلامرضا میرحسینی مدیر رادیو ورزش برنامه های تابستانی این شبکه را تشریح کرد.

مدیر رادیو ورزش اعلام کرد:11 برنامه تابستانی در شبکه رادیویی ورزش

1397/04/10
|
22:35

مدیر رادیو ورزش با اشاره به برنامه‌های تابستانی گفت: این شبکه رادیویی با رویکرد تولید برنامه‌هایی با محتوای طنز ورزشی ، مسابقه، اطلاع رسانی و اخبار ، برنامه‌های کوتاه و جذاب همچنین پر کردن اوقات فراغت به استقبال تابستان می رود.
میر حسینی تصریح کرد :4 برنامه جدید ورزشی «مهربانو» ،«ور خند» ،«شبی دیگر» و «جام بیست و یکم » به مناسبت تعطیلات تابستانی از آنتن رادیو ورزش پخش می شود.«مهربانو» جمعه ها ساعت 11:05 به مدت 45 دقیقه به معرفی چهره های موفق در ورزش بانوان می پردازد که این مهم بهانه ای است تا موضوع اهمیت ورزش و نقش و تاثیر و کارکردهای مختلف آن در سلامت روحی و جسمی بانوان به عنوان ستون اصلی خانواده در اصلاح سبک زندگی مورد توجه جدی قرار گیرد و به تدریج سهم برنامه های ورزشی بانوان به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.
«ورخند» (ورزش و خنده) برنامه 110 دقیقه ای با محوریت طنز ورزشی است که جمعه ها ساعت 16:05 به حاشیه های جذاب ورزشی ،طنز ورزشی در رسانه ها ،گفتگو و مصاحبه های طنز می پردازد.
«شبی دیگر» برنامه 105 دقیقه ای با محوریت اطلاع رسانی رویدادهای ورزشی و دورهمی رشته های مختلف ورزشی ،پس از ایام جام جهانی است که هر شب ساعت 21:05 سعی در ایجاد فضای نسبتا مفرح با گفتگوهای صمیمی و گپ هی خودمانی و تعامل با مخاطبان است.
«جام بیست و یکم» تحلیل و کارشناسی جام جهانی (دستاوردهای اقتصادی ،ورزشی و سیاسی و..) از منظر جامعه شناسی ورزش و نقش فوتبال در شادی و نشاط اجتماعی بعد از جام جهانی است که هر شب ساعت 21:05 پخش می شود.
مدیر رادیو ورزش با اشاره به برنامه های شاخص رادیو ورزش تصریح کرد: «صبح و ورزش» برنامه 100 دقیقه ای با محوریت اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ورزشی به همراه تحلیل و کارشناسی شنبه تا پنج شنبه ساعت 7:10 نگاهی موشکافانه به شرایط روز جامعه ورزش داشته و تلاش می کند ضمن ایجاد لحظات با نشاط و با طراوت در لحظات آغازین صبح به موضوعات مورد توجه مخاطبان بپردازد.
وی ادامه داد: برای تحلیل وضع موجود و نقش سازمانها و نهادهای مختلف در پر کردن اوقات فراغت و ارائه راهکار «همیشه با ورزش» به مدت 80 دقیقه با محوریت نقد و بررسی موضوعات ورزشی متناسب با فصل تابستان و با هدف غنی سازی اوقات فراغت از شنبه تا پنج شنبه ساعت 18:35 پخش می شود.
میرحسینی از «گلچین» ویژه برنامه 110 دقیقه ای تفریحی سرگرمی با آیتم های متناسب با فصل تا بستان که جمعه ها ساعت 9:05 ،«نیمکت» برنامه 80 دقیقه ای با رویکرد تفریحی سرگرمی در قالب طنزو نمایش که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:05 ،«مجله ورزش های آبی»برنامه ای 50 دقیقه ای برای گسترش ورزش قهرمانی و حرفه ای که یکشنبه ها (یک هفته در میان) ساعت 15:05 و «ورزش و نوجوان» برنامه 30 دقیقه ای با رویکرد ترویج ورزش در گروه سنی نوجوان و اطلاع رسانی به خانواده ها برای غنی سازی اوقات فراغت تابستان جمعه ها ساعت 8:30 پخش می شود به عنوان برنامه های شاخص دیگر این شبکه رادیویی نام برد و گفت: جمعه ها ساعت 12:05 با محوریت نشست صمیمانه با کوهنوردانی که به قلل مرتفع ایران و جهان صعود داشته اند ،«داستان یک صعود» شنیده می شود.

دسترسی سریع