خبر

یک سال موفق برای فدراسیون قایقرانی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ امینی، رئیس فدراسیون قایقرانی، در خصوص جلسه ای که روز گذشته با حضور معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، گفت: طبق برنامه ای که دکتر سجادی تنظیم کرده بود و درخواستی که بنده از وی داشتم، جلسه هیئت رئیسه را در خدمتشان بودیم و پیرامون مسائلی که در فدراسیون قایقرانی در حال انجام است و برنامه هایی که پیش رو داریم با او صحبت کردیم.

وی، در پاسخ به این سوال که آیا به اعتقاد خود شما از نظر برنامه ریزی عقب هستید یا توانستید اهداف را محقق کنید، بیان کرد: خداروشاکرم با کمک وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، تمام برنامه هایی که مربیان ما تنظیم کرده بودند، در سال جاری انجام شد. امسال شاید بالغ بر 65 اعزام داشته ایم. بیش از 7 ماه است که اردوی آبهای آرام با حضور 60 ملی پوش اعم از جوانان و بزرگسالان آغاز شده است. ورزشکاران رشته اسلالوم اکنون در کرج و سپس تهران اردو دارند.

رئیس فدراسیون قایقرانی، در ارتباط با تعامل این فدراسیون با کمیته ملی المپیک اظهار داشت: لازم است که از مسئولان کمیته ملی المپیک تشکر کنم؛ زیرا یک پروژه ای درباره توسعه و گسترش اسلالوم در فدراسیون قایقرانی تعریف شده است که در صورت تأیید این پروژه توسط کمیته ملی المپیک، "ICF" آن را پشتیبانی می کند؛ خوشبختانه زمانی که مجری طرح به ایران آمد، رئیس کمیته ملی المپیک با علاقه مندی خاصی با این قضیه برخورد کرد.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار