خبر

کربندی: ارقام فوتبال بیش از حد بزرگ شده است

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ رسول کربکندی، مربی و پیشکسوت فوتبال، در ارتباط با بحث جذب بازیکن در نیم فصل گفت: طبیعی است که باشگاه ها تلاش می کنند، نتایج و جایگاه بهتری را در لیگ بدست بیاورند. نیم فصل زمانی است که باشگاه با جذب بازیکن می توانند نقاط ضعف خود را بپوشانند و شرایط بهتری را پیدا کنند.

وی، خاطرنشان کرد: بحثی که در فوتبال ما بسیار مسئله ایجاد می کند، موضوع بودجه ها و ارقام قرارداده است که پرداخت نمی شود. به اعتقاد من حرکت فوتبال ما هماهنگ با اعتبارات و بودجه ها نیست. این ارقام بیش از حد بزرگ شده است و ما بیشتر به سمت تعدادی بازیکن ملی پوش و نامی رفته ایم؛ اما باشگاه ها در گذشته نشان دادند که تنها نام ها نیستند که می توانند شرایط بهتری را برای تیم به وجود بیاورند. به نظر من مسئله ای که بسیار اهمیت دارد هماهنگی و هارمونی است که باید بین بازیکنان و تیم وجود داشته باشد و در این صورت است که می توان موفقیتی حاصل کرد.

این پیشکسوت فوتبال، افزود: فوتبال در دیگر کشورهای دنیا بسیار درآمدزا است و حتی بودجه آن را می توانند صرف دیگر رشته ها کنند، اما در کشور ما این قضیه برعکس است، به علت علاقه مندان بیشتری که این رشته دارد، باشگاه های کشورمان دیگر رشته ها را تعطیل می کنند و تمام بودجه ای که دارند را صرف این رشته می کنند.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار