خبر

پیوند زنگ ملی ورزش و ورزش صبحگاهی مدارس

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، جعفری قائم مقام صدا  ضمن تشکر از تلاش های آموزش و پرورش و همچنین رادیو ورزش گفت: خوشحالم امروز ایده و طرح رادیو ورزش و تفاهم نامه رادیو ورزش و سازمان آموزش و پرورش به یک برنامه تبدیل شده است و به بار نشسته است. امیدوارم این طرح به سلامتی همه دانش آموزان کمک کند.

در ادامه مراسم وزير آموزش و پرورش با بيان اينکه سال گذشته ۴ ميليون دانش‌آموز در المپياد مدرسه‌اي شرکت کردند، گفت: امسال بيش از ۷ ميليون دانش‌آموز تحت پوشش طرح المپيادهاي درون‌ مدرسه‌اي قرار مي‌گيرند.

علي‌اصغر فاني در مراسم دومين دوره المپياد ورزشي درون مدرسه‌اي که صبح يکشنبه در مدرسه رازي برگزار شد، گفت: تحصيل، تذهيب و ورزش توصيه‌اي است که وزارت آموزش‌وپرورش به عنوان متولي تعليم و تربيت به نسل امروز که آينده‌سازان ايران هستند، مي‌کند تا اين توصيه‌ها را راهنماي عمل خود قرار دهند.

وي افزود: توسعه مشارکت در آموزش و پرورش از سياست‌هايي است که در دولت يازدهم دنبال مي‌شود، لذا با وزارت ورزش، وزارت بهداشت، سازمان صدا و سيما، شهرداري تهران و ديگر مناطق مشارکت داريم و به آموزش و پرورش کمک مي‌کنند؛ چرا که اين وزارتخانه نهادي است که به کل جامعه خدمات مي‌دهد. همه بايد به وزارت آموزش و پرورش کمک کنند. امروز تجلي مشارکت و همدلي ميان دستگاه‌هاي ذيربط در امر تربيت بدني مشاهده مي‌شود.

فاني با اشاره به ساحت تربيت بدني و تندرستي که در سند تحول بنيادي آمده است، گفت: اجراي المپيادهاي درون مدرسه‌اي نشان از عملي شدن ساحت تربيت بدني و تندرستي است و سال گذشته ۴ ميليون دانش‌آموز در المپياد درون مدرسه‌اي شرکت داشته‌اند.

برای دیدن گزارش تصویری مراسم کلیک کنید.

 

 

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار