خبر

پیروزی تیم ملی والیبال نشسته بانوان برابر قهرمان اروپا

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ در رقابتهای والیبال جام باشگاه های آسیا، نماینده کره شمالی مغلوب شاگردان چیچیچ شد.

رقابتهای شطرنج بانوان فارس در رده سنی زیر 18 سال برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند.

تیم ملی کشتی بانوان ایران راهی مسابقات جهانی بلاروس شد.

تیم ملی کانوپولوی بانوان ایران با قرار گرفتن در رده دوم گروه R رقابت‌های قهرمانی جهان، جایگاه چهاردهم دنیا را از آن خود کرد.

تیم ملی والیبال نشسته کشور در نخستین دیدار تدارکاتی خود، پیش از آغاز بازیهای پارالمپیک، برابر اکراین، قهرمان اروپا پیروز شد.

در بخش پیگیری یک خبر، مریم فلاحی، ملی پوش والیبال نشسته کشور، در ارتباط با بازی تدارکاتی که مقابل اکراین انجام شد، گفت: بازی بسیار خوبی بود و کمک کرد که ملی پوشان میزان آمادگی خود را بسنجند. امیدورام در بازی با کانادا بتوانیم تمریناتی که در تهران انجام دادیم را به بهترین نحو پیاده کنیم.

عشرت کردستانی، پرچمدار کاروان پارالمپیکی ایران، درباره این مسابقه، اظهار داشت: بازی عالی بود. گیم اول و دوم را ورزشکاران ما بسیار کوبنده و طوفانی شروع کردند. تیم اکراین، قهرمان اروپا و سوم پارالمپیک دوره قبل بود و اصلاً این تصور را نداشت.

وی، در ادامه گفت: بسیار بهتر از این هم می توانستیم بازی کنیم؛ با توجه به دوری مسافت و با عنایت به اینکه اولین بازی و تمرین بود، در حد توان خودمان ظاهر نشدیم.

کردستانی، در پاسخ به این سوال که آیا اکنون برای شرکت در مسابقات پارالمپیک آماده هستید، بیان کرد: صد در صد؛ قرار است که یک بازی دوستانه هم با کانادا داشته باشیم. قبل از بازی با آمریکا، یک جلسه تمرین دیگر نیز داریم. این تمرینات کمک می کند که ما با شرایط توپ و زمین آشنا شویم. ما همه توانمان را گذاشته ایم؛ بیشتر از این هم خواهیم گذاشت تا انشالله برد با ما همراه باشد

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.