خبر

پورحیدری امروز از بیمارستان مرخص می شود

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، فریده شجاعی همسر منصور پورحیدری درباره وضعیت همسرش گفت: هر بیماری روند درمانی دارد که باید طی شود. همسر من نیز در حال گذراندن این روند تحت نظر پزشکان است. خدا را شاکرم که او رو به بهبود است و سه شنبه از بیمارستان مرخص می شود.

وی ادامه داد در این چند وقت که درگیر بیماری پورحیدری بودیم صندوق حمایت از پیشکسوتان دائما پیگیر احوال او بوده است. می توانم بگویم کارها و حرکات خوبی برای پیشکسوتان انجام شده است و باید زودترعملی شود.

شجاعی که قبل از این سابقه حضور در فدراسیون فوتبال به عنوان نائب رییس را دارد  درباره تغییرات پی در این سمت افزود باید به هر مسئول  فرصت داده شود تا بتواند برنامه هایش را عملی کند. من در زمان خودم تنها فردی در فدراسیون بودم که برای بانوان سند راهبردی داشتم. تقریبا توانستم به تمامی اهداف برسم اما یک سالی که زودتر از این سمت کنار رفتم باعث شد اهداف دیگری باقی بماند که هنوز هم به آن ها نرسیده ایم.

عباس چمنیان سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان درباره کسب مقام نائب قهرمانی این تیم در آسیا گفت: زحمت اصلی را مربیان پایه این بازیکنان کشیده اند. این مسابقات، مسابقات نهایی قهرمانی آسیا بود که تمامی تیم ها تدارک خوبی برای آن دیده بودند. ضمن این که با این مقام توانستیم سهمیه جام جهانی را کسب کنیم. اکنون تیم نیازمند توجه و برنامه است.

وی افزود فدراسیون در رسیدن به این موفقیت کمک های فراوانی انجام داد. رسانه ها نیز با اطلاع رسانی خود توجه مردم را نسبت به تیم نوجوانان  بالا بردند که این انگیزه بازیکنان را افزایش داد.

همیشه با ورزش هر شب ساعت 18:30 با اجرای خسرو والی زاده تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.