خبر

ورزشگاه آزادی مسبب بهم ریختگی کره ای ها

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان درباره بازی ایران و کره جنوبی گفت: برای این بازی تمامی ارگان های فرهنگی کشور پا به میدان گذاشتند. شاهد یک مشارکت گسترده برای برگزاری این رویداد بودیم. وجه بیرونی کار آن بود که مسابقه با توجه به تاسوعا و عاشورای حسینی به بهترین شکل انجام شود. تشکر ویژه می کنم از تمام کسانی که در برگزاری هر چه بهتر این دیدار نقش موثری داشتند به خصوص هواداران.

وی ادامه داد اگر به یک فعالیت نگاه جامعی داریم مطمئنا وجه فرهنگی آن فعالیت پررنگ است. به همین دلیل یک نظام نامه فرهنگی توسط وزارت تدوین شده است که به مرحله ابلاغ به فدراسیون ها رسیده است و در حال اجراست. ضمن این که باید ساختاری ایجاد شود تا بر اجرای این نظام نامه نظارت کند.

جلال چراغ پور کارشناس فوتبال در خصوص بازی ایران و کره جنوبی اظهار داشت بازیکنان ما خیلی روان و و خوب بازی کردند. می توانم بگویم این بازی تولدی دیگر و نوعی پوست اندازی در نوع نگرش فوتبال ایران بود. دانش در میدان تیم ملی ارتقا پیدا کرده است. دیگر آرزوی مردم باید صعود به مراحل بالاتر جام جهانی باشد. ملی پوشان در اندازه های واقعی خود ظاهر شدند. کره ای ها مانند یک نرم افزار از ابتدا تنظیماتشان بهم ریخت. ورزشگاه آزادی یکی از دلایل بهم ریختگی تیم ملی کره بود.

همیشه با ورزش هر شب ساعت 18:30 با اجرای شهاب قاسمی و کارشناسی مازیار مهرانی پخش می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.