خبر

واکنش تیم فوتبال بانوان استقلال به تغییر کادر فنی

بازگشت


به گزارش رادیو ورزش؛ عاشور گل محمدی که به همراه تیم بسکتبال 3 نفره بانوان در تورنمنت تورکمنستان حضور داشت، اعلام کرد: مهم این است که بانوان بسکتبالیست ما با حجاب اسلامی در این تورنمنت شرکت داشتند.
تیم بانوان شهرداری سنندج مدارک خود را جهت حضور در لیگ برتر هندبال تا پایان وقت اداری دوشنبه 24 آبان ماه به فدراسیون ارائه نکرد و از این دور مسابقات حذف شد؛ بنابراین لیگ برتر هندبال بانوان 95 با حضور 7 تیم ادامه خواهد داشت.
تیم فوتبال استقلال روز گذشته درحالی برابر تیم پالایش گاز ایلام قرار گرفت که کادر فنی آن تغییر کرده بود و نیلوفر اردلان سرمربیگری این تیم را عهده دار شد. برخی بازیکنان ملی پوش این تیم در اعتراض به تغییر کادر فنی ترجیح دادند که بازی نکنند.
در بخش پیگیری یک خبر، نیلوفر اردلان، سرمربی تیم استقلال، در خصوص مسائل پیش آمده در بازی روز گذشته این تیم مقابل پالایش گاز ایلام گفت: من زیاد در جریان این قضایا نیستم؛ از من رزومه کاری خواستند و من هم رزومه ام را تحویل دادم. گویا حسن زاده نتوانسته بوده که به نتیجه دلخواه خود برسد و با من صحبت کرد. این مسئله در حیطه اختیارات بازیکن نیست و سرمربی را مدیرعامل تیم مشخص می کند.
وی، خاطر نشان کرد: اکنون بازیکنان اعلام کرده اند که نمی خواهند بازی کنند؛ اما به کمیته انضباطی ارجاع داده خواهند شد و در نهایت تصمیماتی برای آنها اتخاذ می شود.
با توجه به مشکلی که این تیم دارد و با کمبود بازیکنی که مواجه است، درنهایت بازی برابر تیم جنگنده ایلام را 2-0 واگذار کردیم؛ اما به نظر من این نتیجه عالانه نبود.
وی، در پاسخ به این سوال که تیم استقلال چه برنامه ای برای نیم فصل دوم لیگ برتر دارد، تشریح کرد: در فکر این هستیم که در صورت حمایت مالی باشگاه، تعدادی بازیکن خوب را به تیم اضافه کنیم.
برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.