خبر

والیبال ساحلی فرزنده ناخوانده والیبال سالنی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، کسری غفوری دبیر سازمان والیبال ساحلی درباره برنامه پیش رو در والیبال ساحلی گفت: تا کنون سعی کرده ایم برنامه و استراتژی خاصی را برای والیبال ساحلی تعیین کنیم و بر اساس آن حرکت می کنیم. اما چیزی که مانع پیشرفت این رشته شده است نبود بودجه مستقل بود. به همین دلیل با راه اندازی لیگ حامیان مالی را به والیبال ساحلی نزدیک کردیم.

وی ادامه داد: در کشور ما والیبال ساحلی فرزند ناخوانده والیبال سالنی است و توجه زیادی به آن نمی شود. اما نگاه دنیا به این رشته حرفه ای است زیرا والیبال ساحلی المپیکی است. والیبال ساحلی برای پیشرفت نیازمند زمان است و اعتماد سیستم را می طلبد.

حسین کرد مسئول فنی تور جهانی کیش اظهار داشت: تا کنون توجه زیادی به والیبال ساحلی نشده است. اگر یک صدم از توجهی که به والیبال سالنی می شود به این رشته می شد ما پیشرفت زیادی می کردیم. امیدمان این است که در المپیک به روی سکو برویم.

 کامران ذوقی مسئول اجرایی تورجهانی کیش تصریح کرد: آینده برای والیبال ساحلی روشن است. مطمئنا به جایگاهی که استحقاقش را داریم می رسیم.

جمشید حمیدی کارشناس والیبال خاطر نشان کرد: مقاومت های در برابر والیبال ساحلی وجود دارد. نبود تبلیغات و ضعف در جذب اسپانسر از مشکلات این رشته است. رسانه های تابعه حتی سرماخوردگی یک بازیکن والیبال سالنی را پوشش می دهند اما مسابقات والیبال ساحلی را پوشش نمی دهند.

دور یک میز هر شب ساعت 21:05 با اجرای محسن ابوفاضلی تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.