خبر

وادی: تلاش می کنم تا ملی پوش شوم

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ شعبان خمسه، مربی تیم سایپا، رزومه کاری خود را اینطور شرح داد: بنده والیبال را از سال 63 در کلوپ هفده شهریور و با مربیگری فرید صائبی آغاز کردم. از سال 64 رسماً در مسابقات نوجوانان و جوانان حضور پیدا کردم. سال 65 به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدم که متأسفانه به دلیل شرایط خاصی که به وجود آمد، تیم ما اعزام نشد؛ اما از سال 67 برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا به جاکارتا اندونزی اعزام شدم؛ از آن پس تا سال 74 به تناوب افتخار عضویت در تیم های ملی امید، نیروهای مسلح و بزرگسالان را داشتم. 4 دوره مربی تیم ملی جوانان و یک دوره مشاور فنی تیم ملی بزرگسالان در بخش بانوان بوده ام. اکنون به عنوان مربی در باشگاه سایپا مشغول به کار هستم.

وی، در ارتباط با بازی این تیم برابر صالحین ورامین گفت: پس از بازی دیشب، برای اینکه تکلیف بازی بعد مشخص شود، درخشنده که در سالن حضور داشت با داورزنی تماس گرفت و رأی نهایی را جویا شد؛ نتیجه صحبت ها این بود که صالحین ورامین به دلیل اینکه در 2 بازی حاضر نشد، از دور مسابقات خارج می شود و به ما اعلام کردند قطعاً بازی شما در روز چهارشنبه برگزار نخواهد شد. با توجه به این اتفاق 10 روز تا مسابقه بعد فرصت داشتیم، بنابراین 3 روز به تیم استراحت دادیم.

مربی تیم سایپا، در پاسخ به این پرسش که چرا شما سمت دبیری فدراسیون را نپذیرفتید، بیان کرد: به نظرم بعد از 30 سال خاک خوردن در زمین بهتر است که فعالیتم را در همین زمین ادامه دهم. در گفتگویی که با داورزنی هم داشتم به وی اعلام کردم با توجه به اینکه چند سالی در بخش اداری فعالیت داشته ام، ترجیح می دهم که در بخش مربیگری کارم را ادامه دهم.

وادی، در پاسخ به این سوال که شما تا چه اندازه از خداحافظی مهدی مهدوی خوشحال شدید، اظهار داشت: هیچ بازیکنی وجود ندارد که از خداحافظی بازیکن دیگری خوشحال شود. مهدوی در تیم ملی جایگاه خود را داشت و هر کس هم که بخواهد وارد تیم ملی شود، قطعاً به دنبال کسب جایگاهی برای خود است. مهدوی جزء بازیکنان با اخلاق و یکی از بهترین دوستان بنده است.

وی، ادامه داد: امسال همه تلاشم را می کنم تا خود را به مربی تیم ملی و اهالی فدراسیون نشان دهم و بتوانم جای خود را در تیم ملی باز کنم.

پاسور تیم سایپا، تصریح کرد: تمام پاسورهای دنیا سبک خاص خود را دارند. امیر حسینی و معروف نیز هر یک سبک متفاوتی دارند. با توجه به اینکه معروف بهترین پاسور حال حاضر ایران است، در تلاش هستم که سرعت پنجه و قدرت تصمیم گیری در لحظه را از وی یاد بگیرم. تجربه نشان داده که هر چه ایرانی ها سریعتر بازی کردند، تیم های خارجی نسبت به پاس آنها ضعف نشان داده اند

برنامه زنده پنجره ای رو به شب، کاری ازگروه مسابقات ورزشی با میان برنامه های متنوع و نیز گزارش های ورزشی و تحلیل و گفتگو در مورد اخبار ورزشی ایران و جهان، هر شب از ساعت 22 به مدت 4 ساعت تقدیم به شنوندگان رادیو ورزش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار