خبر

واحدی: بازیکنان شهرداری تبریز تماشاچیان را تحریک کردند

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ رقابت هاوش گنبد و شهرداری تبریز که 2-1 به نفع تیم هاوش پیگیری می شد به علت پرتاب اشیاء به زمین مسابقه و آسیب دیدگی امیر حسینی، بازیکن تیم شهرداری تبریز و کناره گیری این تیم از ادامه مسابقه، نیمه تمام رها شد.

واحدی، سرپرست تیم والیبال هاوش گنبد، در پاسخ به این سوال که به نظر شما برای جلوگیری از ایجاد اختلالات و حوادث در سالن مسابقات چه باید کرد، اظهار داشت: درباره این مسئله کارشناسان باید تصمیماتی اتخاذ کنند. در جمع تماشاچیان هر تیم، حتماً تماشاگرنمایی هم پیدا خواهد شد.

وی، درباره اتفاقی که در بازی برابر شهرداری تبریز افتاد، گفت: بنده به هیچ وجه منکر این قضیه نیستم که در طول چهار گیم یک سری اشیاء به زمین مسابقه پرتاب شد؛ اما اینکه تماشاگران چرا این کار را می کنند مسئله است؛ مسلماً هر اتفاقی یک علتی دارد. گیم چهارم تیم شهرداری تبریز از ما جلو افتاده بود که تایمی گرفته شد، در آن لحظه بنده پشت نیمکت تیم شهرداری بودم که شنیدم یکی از مربیان تیم از الفاظ نادرستی نسبت به تیم ما استفاده می کند؛ زمانیکه تیم تبریز امتیاز چهاردهم را گرفت، 2 تن از بازیکنانش شروع به تحریک تماشاگران کردند و این عاملی شد تا تماشاچیان از خود واکنش نشان دهند. زمانیکه یکی از هوادارن شیء را به زمین پرتاب کرد، بازیکن تبریزی که هنر زیادی داشت، خود را به زمین انداخت و گفت آن شیء به گوش من خورده است. سوالی که مطرح است آیا به خاطر چنین اتفاقی باید بازی نیمه تمام می ماند؟!

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار