خبر

نگاهی کارشناسانه به دیدار تیم های ذوب آهن و تراکتورسازی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ بیژن ذوالفقارنسبت، مربی و کارشناس فوتبال، در ارتباط با رویارویی دو تیم ذوب آهن و تراکتورسازی، گفت: مسابقات لیگ در تمام کشورها از حساسیت و جذابیت بسیار خوبی برخوردار است. اکنون فوتبال ما یک مقدار منسجم تر شده است و قهرمانان لیگ از چند هفته قبل مشخص می شود.. امروز تیم های ذوب آهن و تراکتورسازی انگیزه بسیار بالایی برای پیروزی دارند. هر دو تیم جزء چهار تیم بالای جدول لیگ برتر هستند.

وی، در ادامه گفت: در مسابقات حذفی ذوب آهن از تجربه خوبی برخودار است، 3 سال است که در فینال حضور پیدا می کند و قهرمان می شود. این تیم بازیکنان جوان، با انگیزه و بسیار با عزمی دارد که قطعاً در شهر خود تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را کسب کنند. تراکتورسازی هم از یک ساختار مدیریتی و فنی خوبی برخوردار است و بسیار با برنامه کار می کند. قلعه نویی قطعاً تدابیر لازم را درنظر گرفته است. در مجموع به اعتقاد من امروز بازی خوبی را شاهد خواهیم بود.

کارشناس فوتبال، تصریح کرد: قهرمان جام حذفی، یکی از نماینده های کشورمان برای لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود، در نتیجه همه سعی می کنند این مقام را بدست بیاورند. به اعتقاد من نفت یکی از تیم هایی است  که امسال حرف بسیاری برای گفتن دارد.

  برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار