خبر

نشست زنگ ملی ورزش با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش،  معاون وزیر آموزش و پرورش ضمن تشکر از رویکرد رادیو ورزش در توسعه ورزش همگانی و عمومی در کنار ورزش حرفه ای و قهرمانی گفت:طرح زنگ ملی ورزش صبحگاهی را بر اساس تفاهم نامه  می توانیم به صورت مشترک در میان دانش آموزان مدارس سراسرکشور برگزار کنیم.

دکتر حمیدی در مورد بسترسازی هایی که در این ورزارت خانه جهت نواختن زنگ ملی ورزش در مدارس کشور انجام شده است گفت: طرح نرمش صبحگاهی در شورای معاونین مطرح شده است و این طرح به دلیل اهمیت موضوع توسط شخص دکتر فانی به مدارس سراسر کشور ابلاغ شده است. همچنین یک کلیپ ورزش صبحگاهی با اجرای آقای حامدیان و ساخت موسیقی آن با سفارش به کانون پرورش فکری آماده شده است.

معاون وزیر آموزش و پرورش، ورزش صبحگاهی دانش آموزان دبیرستان البرز در تاریخ  10 آبان  را به عنوان حرکت نمادین از رادیو ورزش مقرر کرد و افزود: سیزده میلیون دانش آموز به عبارتی سیزده میلیون جمعیت هدف است که با رسانه ای کردن طرح زنگ ملی ورزش می توان علاوه بر دانش آموزان، ورزش را برای والدین و خانواده ها نیز نهادینه کرد.

دکتر حمید قاسمی مدیر رادیو ورزش با ابراز امیدواری در ملی کردن این طرح در همه فضاهای دانشگاهی، کارگری، کارمندی، دانش آموزی گفت: طرح زنگ ملی ورزش مقدمه ای برای همیت ملی و اجتماعی برای ورزش همگانی است. هر کدام از مدارس کشور هر روز صبح می تواند میعادگاه ما برای به صدا درآوردن زنگ ملی ورزش باشد.وی افزود: در گام بعدی رادیو ورزش درصدد است در زمان عصر نیز این طرح را جاری کند و مساجد کشور را در زمینه همگانی کردن ورزش همراه کند.

در ادامه جلسه آقای شکری مدیر گروه علوم ورزشی گزارشی از برگزاری زنگ ملی ورزش در مهرماه در فدراسیون ورزش کارگری، پارک ها و مدارس ارائه کرد. و دیگر مدیران نظرات و دیدگاه های خود را مطرح کردند.

گفتنی ست این جلسه با بررسی وجوه مختلف از امکانات برای بهتر برگزار کردن طرح زنگ ملی ورزش در زمینه مشارکت رادیو ورزش و سازمان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

 

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار