خبر

نارضایتی مربی تیم ملی تفنگ کشور از شرایط موجود

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ پاتریشا گوانزالس، نماینده رسمی فدراسیون جهانی فوتبال و مدرس اسپانیایی یوفا گفت: مهمترین اصل در فوتبال بانوان ایران توجه به رده های پایه است و این مهم باید با توجه بیشتری دنبال شود.

دیدارهای هفته پنجم از دور برگشت سوپر لیگ A بسکتبال بانوان دیروز (جمعه) با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد. در گروه A شرکت ملی گاز تهران با نتیجه ۸۷ بر ۳۹ از سد ذوب ‌آهن اصفهان گذشت. دیدار دو تیم کیاگالری تهران و رستمی شیراز نیز به دلیل حاضر نشدن تیم رستمی برگزار نشد و باخت فنی برای رستمی لحاظ شد. در مهم‌ترین بازی گروهنیز کوشاسپهر سبلان روند پیروزی های خود را حفظ کرد و با نتیجه ۷۸ بر ۷۱ از سد شهرداری بندرعباس گذشت.

رقابتهای تیراندازی سلاح های بادی آسیا در حالی به میزبانی کشورمان برگزار شد که تیم ایران عنوان سوم مسابقات را بدست آورد؛ اما ابراهیم اینانلو، مربی تیم ملی تفنگ کشور از شرایط موجود راضی به نظر نمی رسد.

در بخش پیگیری یک خبر، ابراهیم اینانلو، مربی تیم ملی تفنگ، اظهار کرد: در اوج نگه داشتن تیم بسیار سخت تر است تا اینکه تیمی پایین باشد و بخواهیم روی آن کار کنیم. با توجه به اینکه این مسابقات بعد از المپیک برگزار شد، اکثر کشورها با نفرات جدید و مستعد تیراندازی حضور داشتند. چین با بهترین ورزشکارانش شرکت کرده بود؛ افرادی که اولین یا دومین بار بود که در این رقابتها حضور داشتند، اما رکوردهایی که ثبت کردند، کمتر ازرکوردهای المپیک نبود.

وی، ادامه داد: مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود. با توجه به شرایط موجود، توان ما بیشتر از این مقام نیست. هزینه ای که کشور ما در این رشته صرف می کند، نسبت به دیگر کشورها واقعاً پایین است. اگر می خواهیم در تیراندازی موفق باشیم، باید بیش از این ها توجه کنیم.

مربی تیم ملی تفنگ، خاطر نشان کرد: ما پس از سالها، هنوز که هنوز است با کمبود فشنگ و ساچمه و سلاح مواجه هستیم؛ من به شخصه دوست ندارم دیگر درباره این مسائل صحبت کنم.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.