خبر

مهلت بانوان بسکتبالیست ایران رو به اتمام است!

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ نهمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام بانوان رده سنی جوانان در بخش کایاک و کانو از فردا، 2 آذر در دریاچه آزادی برگزار می شود.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، گفت: نظر وزیر ورزش و جوانان حمایت گسترده از ورزش بانوان است. منتظر اقدامات این فدراسیون برای حضور زنان ایرانی بسکتبالیست در رقابت های بین المللی هستیم.

نایب رئیس فدراسیون والیبال گفت: میزبانی کشور هند در مسابقات انتخابی جهان منطقه آسیای مرکزی قطعی شد. مسابقات والیبال زنان انتخابی قاره آسیا در دو مرحله برگزار می‌شود که در مرحله نخست رقابت‌ها در پنج گروه پیگیری می‌شود و تیم‌های قهرمان این پنج گروه به همراه پنج تیم برتر قاره آسیا در مرحله نهایی در دو گروه به مصاف یکدیگر می‌روند.

در شرایطی که مهلت فدراسیون جهانی بسکتبال به بانوان ایران برای حضور در مسابقات رسمی در حال اتمام است، وزیر جدید ورزش و جوانان از محمود مشحون رئیس فدراسیون ایران درخواست کرد تا در رأس این مشکل تلاش کند.

در بخش پیگیری یک خبر، هادوی، سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان ایران اظهار داشت: زمانیکه می خواهیم در مسابقات شرکت کنیم، بحث نگاه مسئولین کشور برای حضور در مسابقات مطرح می شود. گودرزی، وزیر پیشین ورزش و جوانان نسبت به حضور بانوان در مسابقات بین المللی اصرار داشت و قرار بود شهریان، معاون وی این موضوع را پیگیری کند که فرصتی برای این کار پیش نیامد. اکنون سلطانی فر اعلام کرده که باید با حمایت سیاست های دولت، بانوان بسکتبالیست ایرانی بتوانند در میداین بین المللی حضور داشته باشند؛ اگر این بحث به مرحله اجرا دربیاد برای ما اتفاق بسیار خوشایندی خواهد بود. ایران یک نام شناخته شده و برندی در بسکتبال آسیا است.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.