خبر

مناف هاشمی: امیدوارم سلطانی فر بهترین تصمیم را بگیرد

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ سید مناف هاشمی، معاون منابع انسانی و پشتیبانی مالی وزارت ورزش و جوانان، اظهار کرد: به 3 وزیری که دیروز از مجلس رأی اعتماد گرفتند، خصوصاً سلطانی فر، وزیر ورزش جدید تبریک عرض می کنم. انشالله با تدابیر و درایت سلطانی فر بتوانیم توفیقات بیشتری نسبت به گذشته داشته باشیم.

وی، در پاسخ به این سوال که به نظر شما دکتر سلطانی فر و دکتر گودرزی در وزارت ورزش و جوانان چه تفاوت هایی خواهند داشت، تشریح کرد: دکتر سلطانی فر دارای تجربه اجرایی در سطح کلان از جمله سازمان ایرانگردی و جهانگردی و 20 سال سابقه استانداری است. نمایندگانی که گاهاً در مجلس در خدمتشان بودیم، تدابیر و تجربیات وی را به عنوان عملکرد خوب اعلام می کردند؛ همچنین با توجه به تجربیاتی که در گذشته در ورزش داشته و شناختی که نسبت به این مقوله دارد؛ بنده اطمینان دارم چشم انداز بسیار مثبتی را برای ورزش کشور خواهیم داشت. با حمایت هایی که دولت نسبت به سلطانی فر داشت سازمان ایرانگردی و جهانگردی جزء دستگاه های برتر قرار گرفت. اعتمادی که دکتر روحانی نسبت به وی دارد، گویای این است که او می تواند از این اعتماد بیشترین استفاده را کند.

وی، خاطرنشان کرد: زحمات و تلاشهای دکتر گودرزی که در سخت ترین سالهای مالی دولت اتفاق افتاده، قابل تقدیر است. در دوره وزارت دکتر گودرزی، پروژه های بسیاری در کشور افتتاح شده است و اعتبارات خوبی در حوزه فدراسیون ها و هیئت های ورزشی انجام گرفته است و خداروشکر توفیقات قابل توجهی در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی بدست آمده است.

وی، در پاسخ به این سوال که آیا صحبتی مبنی بر تغییر معاونین صورت گرفته است یا وزیر ورزش جدید تا پایان دولت دکتر روحانی با همین معاونین به کار خود ادامه می دهد، بیان کرد: این حق هر مسئولی است، به خصوص در این سطح که بتواند بهترین انتخاب ها را داشته باشد. قطعاً همه معاونین آمادگی کامل را دارند که به وی کمک کنند. همه ستاد وزارتخانه و 31 استان ما در کنار وزیر ورزش جدید هستند تا با برنامه های خوبی که وی ارائه داده است، برای اعتلای ورزش و جوانان کشور کمک کنند.

من و همکارانم با تجربیاتی که کسب کرده ایم، قطعاً می توانیم کمک های خوبی، حداقل در شناخت اولیه را به وی داشته باشیم. امیدوارم که سلطانی فر بهترین تصمیم را بگیرد.

مناف هاشمی، در خصوص افتتاح ورزشگاه نقش جهان با حضور وزیر ورزش و جوانان گفت: ما 2 جلسه را در یکی از کمیسیون ها داشتیم. قرار قبلی بر این بوده که برای افتتاح ورزشگاه نقش جهان، دکتر مدبر و دکتر سجادی، سلطانی فر را همراهی کنند. یکی از دلایلی که افتتاح به تأخیر افتاد این بود که حضور معاون اول رئیس جمهور را در کنار وزیر ورزش و جوانان داشته باشیم؛ قطعاً مدیران شرکت توسعه و تجهیز وی را همراهی خواهند کرد.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

mailلینک این خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان

 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.