خبر

مناسب ترین معیار برای انتخاب بهترین تیم و مربی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ جلال چراغ پور، مربی و کارشناس فوتبال، در پاسخ به این پرسش که از نظر شما بهترین تیم و مربی را چطور باید انتخاب کرد، اظهار داشت: به اعتقاد من مناسب ترین معیار برای انتخاب بهترین مربی و تیم این است که به نتایج نیم فصل رجوع کنیم. پانزده بازی که در نیم فصل انجام می شود، بهترین روش قضاوت در این زمینه است.

وی، نیز در پاسخ به این سوال که به نظر شما دلیل موفقیت ایوانکویچ چیست، بیان کرد: ما باید پرسپولیس را از سال گذشته مورد بررسی قرار دهیم که چه روزهای سختی را داشت؛ کجای جدول بود و چطور در یک  دوره 2 ساله توانست جایگاه بهتری را کسب کند؛ در این صورت است که متوجه می شویم برانکو مدیریت با ثباتی داشته است.

چراغ پور، در پایان گفت: به نظر من بد نیست که مربیان داخلی به برانکو دقیق تر نگاه کنند. برانکو برخلاف بسیاری از مربیان، چه در موقعیت برد و چه باخت هیچگاه درگیری ایجاد نکرد؛ متأسفانه ما حتی در بازی تیم ملی برابر قطر تنش هایی را شاهد بودیم. نتیجه رفتار برانکو این می شود که تیم پرسپولیس را می توان منظم ترین تیم کنونی نیم فصل لیگ معرفی کرد.  

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار