خبر

معیارانتصابات جدید در کشتی چیست؟

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، رضا لایق که به عنوان دبیر فدراسیون کشتی منصوب شده است گفت: بعد از المپیک خود به خود تغییراتی دربخش اداری فدراسیون به دلیل حجم کارها ایجاد شد. طی این تغییرات بنده به عنوان دبیر فدراسیون و حمید بنی تمیم نائب ییس فدراسیون شد. در شورای فنی نیز تغییراتی ایجاد شد و تعداد اعضای آن به 9 نفر رسید.  شورای فنی نیز تمام تلاش خود را انجام داد تا با انتخاب بهترین ها در گزینه های موجود و بررسی عملکرد آنان در سال های اخیر بهترین سرمربی را انتخاب کنند که در نهایت علی اشکانی به عنوان سرمربی تیم ملی فرنگی و محمد طلایی به عنوان سرمربی تیم ملی آزاد معرفی شدند.

عزیز اطاعتی کارشناس کشتی درباره علل انتخاب این افراد تصریح کرد اشکانی کارنامه درخشانی در کشتی جوانان و بزرگسالان دارد. خودش نیز سابقه حضور در المپیک را دارد.

وی افزود دلایلی که باعث شد بنا دوباره به تیم ملی فرنگی بازگردد فشار وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک بر روی خادم بود. زیرا بنا در المپیک لندن نتیجه گرفته بود. اما او 17 ماه تیم را ترک کرد ورشته کار از دستش در رفت.

عباس خدایاری استاد دانشگاه درباره چگونگی انتخاب سرمربیان تیم های کشتی خاطر نشان کرد معتقدم فدراسیون برای انتخاب این افراد هیچ شاخص و معیاری نداشت. ما گنجینه های فراوانی در کشتی داریم که برای آن ها هزینه کرده ایم. اکنون خادم نیازمند تیمی قوی است تا تمام تمرکز خودش را برای پست بین المللی اش بگذارد. اما بعضی ها نمی دانم با کدام استدلال از او می خواهند سرمربی  تیم ملی شود.

همیشه با ورزش هر روز ساعت 18:30 با اجرای خسرو والی زاده پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.