خبر

مشکلات پیش روی تیم فوتسال میثاق

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، خسرو ابراهیم رییس انجمن والیبال دانشجویی کشور با ارائه گزارشی از مسابقات والیبال دانشجویی در مشهد گفت: مسابقات المپیاد ورزشی دانشجویان با حضور 16 تیم از آموزشگاه های سراسر کشور در مشهد در حال برگزاری است. مسابقات به شکل دوره ای و در 4 گروه برپا می شود. این اولین دوره ای است که تیم ها در به کارگیری بازیکنان ملی پوش محدود شده اند و هر تیم تنها می تواند یک ملی پوش را در ترکیب خود داشته باشد. مربیان و متخصصان نیز نظاره گر این رقابت ها هستند تا در صورت فراهم شدن زمینه اعزام تیم به مسابقات جهانی  دانشجویان تایپه در سال2017 بتوان یک تیم مستعد به این رقابت ها فرستاد.

منصوری با ارائه گزارشی از ساری اظهار داشت: مرحله نخست لیگ برتر شطرنج در ساری در حال برگزاری است. این رقابت ها روزانه در دو نوبت برگزار می شود. از نکات جالب این رقابت ها شکست احسان قائم مقامی استاد بزرگ کشورمان در برابر یک نوجوان 12 ساله بود. به علاوه این که برای اولین بار است که رقابت خانم ها و آقایان هم زمان با یکدیگر برگزار می شود.

حبیب الله شیرازی رییس هیئت فوتبال استان تهران درباره مشکلات پیش روی باشگاه فوتسال میثاق برای واگذاری تصریح کرد این باشگاه به دو دلیل در واگذاری مشکل دارد اول اینکه هر باشگاهی که می خواهد به باشگاه دیگری منتقل شود ابتدا باید بدهی های خود را تسویه کند در حالی که میثاق بدهی های زیادی دارد. دوم این که باید میان فدراسیون فوتبال و کادر فنی میثاق برای گرفتن مجوز توافق نامه ای به امضا برسد و شکایتی از تیم وجود نداشته باشد که این اتفاق نیز رخ نداده است.

همیشه با ورزش شنبه تا پنج شنبه  از ساعت18:30 با اجرای شهاب قاسمی و کارشناسی مازیار مهرانی به بررسی موضوعات روز ورزش می پردازد.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار