کارشناسان

مسعود نجات

مسعود نجات
نام:
بیوگرافی:

متولد 29 مرداد 1359 تهران هستم، از سال 78 در رادیو تهران و رادیو پیام همزمان آغاز به کار کردم . ابتدا کارم را از آرشیوموسیقی شروع کردم و بعد با دستیار تهیه کنندگی ادامه دادم و درحال حاضربه عنوان تهیه کننده در شبکه رادیویی ورزش، مشغول به همکاری هستم.

اولین برنامه ام در رادیو تهران موسیقی درمانی بود . در رادیو پیام دستیار تهیه کننده بسیاری از بزرگان رادیو از جمله نصرت بابایی، محمد مهاجر، محمود مختاری، داود جمشیدی بودم و در این مدت ازیشان درباره کار تهیه کنندگی بسیار آموختم . در سال 84 تهیه کننده  شبکه برون مرزی تازه تاسیس صدای آشنا شدم و برنامه های خاطره انگیزی با محمد صالح علا از گویندگان و پیشکسوتان عرصه رادیوداشتم. از سال 85 با پیشنهاد آقای ندیری مدیر وقت، وارد شبکه ورزش شدم .

از برنامه های شاخصی که در رادیو ورزش تهیه کردم میتوان به همیشه با ورزش که اولین برنامه ام در این شبکه بود، همگام با لیگ، که با حضور افتخاری پیشکسوت ورزش رادیو و تلویزیون جواد طبسی نژاد آغاز شد، صدای ورزش، از برنامه های قدیمی شبکه رادیویی ورزش و تهران بود،  جهان ورزش برنامه ای تخصصی در رشته های مختلف، فوتبال در اروپا، و.. بود. چون به برنامه سازی در حوزه ی ورزش علاقه داشتم به برنامه های محتوایی و تخصصی با موضوعات کلان ورزشی پرداختم . تقریبا همه نوع برنامه ای کار کردم از برنامه تفریحی تا تخصصی ولی بیشتر برنامه های تخصصی کار کرده ام.

یکی از بهترین خاطراتم در رادیو، دریافت جایزه و تندیس زرین از جشنواره بین المللی رادیو در بخش بهترین تهیه کنندگی با برنامه شبانگاهی رادیو پیام با گویندگی پیشکسوت ارزنده رادیو، آلبرت کوچویی است.درباره بهترین خاطراتم در رادیو ورزش می توانم بگویم تمرین کردن با همکاران در تیم فوتبال رادیو ورزش و افتخارآفرینی تیم رادیو ورزش در کنار سایر همکاران در مسابقات،  و  همچنین پیروزی هفت برصفر تیم آلمان بر برزیل در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014 با گزارشگری خسرو والی زاده ، کارشناس و گزارشگر خوب رادیو ورزش از جمله خاطرات به یادماندی ام در رادیو ورزش است.

رادیو ورزش به نظرم پرشنونده ترین و جذاب ترین شبکه رادیویی است بخصوص در بین جوانان. هر روز هم افق روشن تری را برای رادیو ورزش می بینم و امیدوارم با افتخارآفرینی ورزشکاران کشورمان در رشته های مختلف این جذابیت بیش از پیش شود.

برای برنامه سازی رو به جلو در رادیو ورزش پیشنهاد می کنم رادیو ورزش با بدنه ی ورزش بیشتر عجین شود و با حضور در میادین مختلف ورزشی برنامه های میدانی و زنده ی  بیشتری تولید کند .

 

 سید مسعود نجات

تهیه کننده شبکه رادیویی ورزش

پاییز94

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.