خبر

مسابقات پاراآلپاین در پیست دربندسر برگزار شد

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، دومین مرحله مسابقات پارا آلپاین جانبازان و معلولین در پیست بین المللی اسکی دربندسر برگزار شد.

کلهر سرمربی تیم ملی اسکی جانبازان و معلولین گفت: برای اولین بار است که میزبان مسابقات بین اللملی در بخش اسکی معلولان هستیم.هفته گذشته مسابقات پاراسنوبرد در بخش مارپیچ بزرگ برگزار شد، امروز مسابقات پارا آلپاین را داشتیم، ضمن این که هفته بعد شاهد برگزاری رقابت های مارپیچ کوچک در پیست دیزین خواهیم بود. ایران توانایی برگزاری مسابقاتی با سطح بالاتر را نیز دارد.

سرمربی تیم ملی اسکی معلولین و جانبازان اضافه کرد:  با توجه به تفاهم نامه فدراسیون اسکی و فدراسیون جانبازان و معلولین اسکان، تغذیه و استفاده از بالابرها برای معلولان رایگان است.

وی افزود: در این چند روز چند تن از اسکی بازان جوان و آینده دار شناسایی شده اند. امیدوارم بتوانیم با برنامه ریزی درست از وجود آن ها بهره ببریم. مطمئنا این اسکی بازان در دنیا حرفی برای گفتن ندارند اما ما کار خود را به تازگی شروع کرده ایم و هدفمان حضور در رقابت پارالمپیک 2022 است. می توانیم دربخش اسنوبرد و نابینایان به مدال برسیم.

کلهر ادامه داد: اردوی تیم ملی اسکی معلولان از 7 دی در دیزین آغاز شده است و تا 29 دی ادامه دارد. برای پیشرفت و توسعه اسکی باید از اسکی بازان اروپایی دعوت کرد تا به کشور بیایند البته این کار مستلزم هزینه های فراوانی است.

با گزارشگران هر شب ساعت 21:30 پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار