خبر

مذاکره مربیان دو و میدانی خارجی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ تیمور غیاثی، پیشکسوت و مدیر تیم های ملی دو و میدانی، در خصوص اردوی آماده سازی تیم ملی، اظهار کرد: با توجه به اینکه 7 ماه آینده مسابقات قهرمانی آسیا در کشور هند برگزار می شود، فدراسیون دو و میدانی و سازمان تیم های ملی برنامه ای را برای تیم تنظیم کرده اند که اردوهای درون مرزی و برون مرزی در آن گنجانده شده است.

نخستین اردوی تیم ملی در تهران برگزار شد و دومین اردو، دوازدهم آذر ماه در کیش برگزار می شود که مدت آن 21 روز است. بهترین نفراتی که شانس ورودی و کسب مدال را دارند در این اردو حاضر هستند و تمرینات خود را زیر نظر مربیان اختصاصی خود پیگیری می کنند. پس از این اردو، ورزشکاران بعد از یک استراحت کوتاه اردوی سوم را در تهران آغاز می کنند که بهمن یا اسفند ماه سال 95 خواهد بود؛ سپس در 3 مسابقه گزینش می شوند و بهترین نفرات به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام خواهند شد.

وی، درباره وضعیت احسان حدادی، گفت: حدادی در اردوی کیش حضور پیدا می کند. این ورزشکار با آب درمانی و فیزیوتراپی در حال گذراندن دوران نقاهت است. خداروشکر اکنون حدادی وضعیت رضایت بخشی دارد.

مدیر تیم های ملی دو و میدانی، افزود: برای حسن تفتیان ما با تعدادی مربی خارجی صحبت کرده ایم؛ 15 آذر مربیان خارجی در ایران حاضر می شوند و مذاکراتی خواهیم داشت. انشالله این مربیان را برای هدایت ورزشکاران پرتاب چکش، پرتاب دیسک و دوهای سرعت گزینش خواهیم کرد.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار