خبر

مدال المپیک یک ارزش است

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، علی قلم سیاه کارشناس ورزش درباره اهداف کشورها برای شرکت در المپیک گفت: نهضت المپیک در ابتدا اهداف مشخصی را دنبال می کرد اما بعد از آن اهداف عالیه ای را پیگیری می کند. امروزه هر کشوری با حضور خود در المپیک قصد دارد پیام خاصی را به جهان مخابره کند. این حضور به سیاست های کشورها بستگی دارد. این که برای چه چیزی ارزش قائل می شوند. آیا مدال فقط برای فعالان ورزش ارزشمند است و یا فعالان حوزه های دیگر نیز از آن سود می برند. اهداف پنهان و آشکاری در این میان وجود دارد.

وی اضافه کرد  بالاترین هدف در المپیک  آشنایی جوانان ملل مختلف با یکدیگر و اشاعه صلح از طریق ورزش است. مدال المپیک یک ارزش است و یک ذخیره ملی که سربلندی یک کشوررا به دنبال دارد. ضمن این که یک مدال المپیک می تواند صاحب خود را تا آخر عمر از لحاظ مالی و فرهنگی تامین کند.

علی اکبر طاهری سرپرست تیم پرسپولیس درباره وضعیت رامین رضاییان تصریح کرد: براساس شكايتى كه از اين بازيكن كرديم كارها را پيش مى بريم. وى همراه با پدرش به باشگاه آمد. قراردادى با وى بستيم تا رضايت برانكو را جلب كنيم اما سرمربى اقبالى به بازگشت رضاييان نشان نداد. براين اساس دنبال راهكار بوديم. استيلى دو راه حل را پيش رو رضاييان قرار داد . اول اينكه اين بازيكن به صورت قرضى در يك تيم ديگر بازى كند و يا پول رضايت نامه اش را بدهد و به تيم ديگرى برود اما اين بازيكن رويكردش تغيير كرد  و خود دیگر تمایلی به حضور در پرسپولیس را نداشت ما نیز به او اعلام کردیم جايى براى شما در پرسپوليس نداريم. قرارداد رضاييان با باشگاه پرسپوليس پابرجا است و ما اين موضوع را از طريق كميته انضباطى پيگيرى مى كنيم.

همیشه با ورزش هر روز از ساعت 18:30 با اجرای خسرو والی زاده و کارشناسی مازیار مهرانی پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار