خبر

لیگ دسته یک تکواندو بانوان قدرتی نیست

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ مدیر فنی تیم والیبال نشسته بانوان ایران در بازی‌های پارالمپیک ریو از عملکرد ملی‌پوشان کشورمان در این بازی‌ها ابراز رضایت کرد و آینده‌ای درخشان را برای این تیم متصور شد.

تیم ملی فوتسال روسیه در دومین دیدار دوستانه خود مقابل ایران به پیروزی رسید. سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان روسیه در خصوص پیروزی مقابل ایران گفت: از بازیکنان تیم راضی بودم چرا که تمامی نکاتی که از آنها خواسته بودم، در زمین بازی به نمایش گذاشتند.

روز گذشته، هفته چهارم و پنجم لیگ دسته یک تکواندو برگزار شد. در بخش پیگیری یک خبر، مریم آذرمهر، مربی سابق تیم ملی که قضاوت مسابقات را برعهده داشت، در ارتباط با سطح این مسابقات گفت: من نمی توام بگویم که سطح لیگ بالاست؛ زیرا بازیکنان خوب همان قدیمی ها هستند که در تیم های مختلف پخش شده اند.

 وی گفت: متأسفانه بازیکنان ما از لحاظ فنی هنوز رشدی نداشته اند و بازیها اصلاً زیبایی ندارند. قوانین در حال عوض شدن است و دختران را باید به سمت بهتر شدن جهت دهیم؛ آنها باید قدرتی تر بازی کنند. نوع بازی این ورزشکاران شاید فقط در سطح ایران جواب دهد، ولی با این بازیکنان برای مسابقات برون مرزی کار زیادی دارم. لیگ ما مانند آقایان هنوز قوی نیست و در سطح متوسطی قرار دارد.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.