خبر

لوزانو انتخاب نهایی داورزنی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ در بخش مروری بر عناوین اخبار ورزشی ایران و جهان داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال گفت: لوزانو انتخاب المپیکی تیم ملی والیبال است و خواسته های غیر  معقول آناستازی را نپذیرفتیم.

میرزاشفیع، کارشناس ورزشی در این خصوص افزود: پس از رفتن ولاسکو از تیم ملی، کواچ این سمت را به عهده گرفت و طی 11 مسابقه ای که انجام داد 7 بازی را واگذار کرد ونتایج خوبی نگرفت. با توجه به انتظارات بالای مردم فدراسیون والیبال دست از تلاش برنداشت و نهایتا رائول لوزانوی آرژانتینی را به عنوان سرمربی انتخاب کرد. ماموریت این سرمربی رساندن تیم ملی به مرحله نهایی بازی های المپیک 2016 برزیل است. در رزومه لوزانو، اوتنها یک مربی نیست بلکه از سال 1990 به عنوان مشاور مربیان و مدرس جهانی والیبال فعال بوده و دوره های آموزشی و سمینارهای فراوانی را در کشورهای مختلف اجرا کرده است.

در ادامه؛ محسن کاوه، یکی از مربیان دلسوز و فعال در زمینه کشتی در مورد کیفیت مسابقات قهرمانی کشتی نوجوانان اظهار کرد: استعدادیابی و پرورش صحیح آنها یکی از اهداف برگزاری این مسابقات است. وی درمورد بحث فنی این مسابقات گفت: کاهش وزن بی رویه برای نتیجه گیری بهتر به ضرر کشتی این رده سنی است؛ چراکه در بحث نوجوانان نباید به دنبال نتیجه بود بلکه باید کیفیت فنی را به آنان آموزش داد. وی همچنین توجه به رده سنی نو نهالان و نوجوانان، وفاق بین مربیان، نگاه ویژه و توسعه کشتی در استانهای کشتی خیز کشور ( کرمانشاه – خراسان – همدان – کردستان ) و یک برنامه ریزی کارآمد توسط مربیان و مسئولین هئیت های استانی را از جمله راهکارهای مفید برای پشتوانه سازی کشتی قهرمانی کشور دانست.

برنامه زنده پنجره ای رو به شب، کاری ازگروه مسابقات ورزشی با میان برنامه های متنوع و نیز گزارش ورزشی های روز و تحلیل و گفتگو در مورد اخبار ورزشی ایران و جهان، هر شب از  ساعت 22 تا 2 بامداد تقدیم به شنوندگان رادیو ورزش می شود.

مونا رئیس پور، خبرنگار افتخاری شبکه رادیویی ورزش

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار