خبر

لزوم مشارکت سازمان ها برای فرهنگ سازی در ورزش

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، سعید مدنی ورزشی نویس درباره فرهنگ گفت: فرهنگ امری بسیارمهم است. وجود اختلافات میان جوامع نیز از فرهنگ های متفاوت سرچشمه می گیرد. هر کسی شایستگی انجام کار فرهنگی را ندارد. اما متاسفانه ما کار فرهنگی را  به همه می سپاریم و نتیجه همین است که مشاهده می کنید. نمی توان کار فرهنگی در فوتبال را با این همه علاقمند و جوان به دست هر کسی سپرد. امام حسین(ع) می فرماید برای اصلاح جامعه قیام کردم. همه باید دست به دست دهیم تا فرهنگ اصلاح شود از صدا و سیما گرفته تا شهرداری، مجلس و دولت. از رادیو ورزش سپاسگزارم که به موضوعات اخلاقی و فرهنگی توجه دارد.

خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک و رییس فدراسیون جانبازان و معلولین درباره ماموریت کمیته های ملی المپیک تصریح کرد کمیته های ملی المپیک ایران تحت نظارت IOC  هستند و ماموریت مشخصی دارند. بدین معنا که دولت نباید دخالتی در آن ها داشته باشد که در ایران خوش بختانه تا کنون همین گونه بوده است. ضمن این که گفته می شود کمیته های ملی المپیک باید با قوانین کشوری که در آن مستقر هستند مطابقت داشته باشند.

وی ادامه داد نامه کمیته ملی المپیک مبنی بر برگزار نشدن انتخابات فدراسیون ها بدون هماهنگی رسانه ای شد. مشکلی که می توانست در درون خانواده حل شود. در این مورد مطمئنا منافع فردی در مقابل منافع ملی قرار گرفته است. قبل از این در همه مجامع انتخاباتی نماینده کمیته ملی المپیک حضور داشته و انتخابات را تایید کرده است. به زودی اساس نامه کمیته ملی المپیک و پارالمپیک برای اصلاح به هیئت دولت می رود.

همیشه با ورزش هر شب ساعت 18:30 با اجرای شهاب قاسمی و کارشناسی مازیار مهرانی پخش می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار