خبر

لزوم برخورد با والیبالیست های بی انضباط

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ دور رفت لیگ برتر والیبال خاتمه پیدا کرد. یک بازی مهم و سرنوشت ساز بین تیم های بانک سرمایه و پیکان در خانه والیبال برگزار شد که در این مسابقه بانک سرمایه توانست به برتری برسد و در صدر جدول لیگ برتر والیبال در دور رفت قرار بگیرد.

مسعود آرمات، سرمربی تیم سایپا، در پاسخ به این پرسش که باید چه اقدامی انجام داد تا بازیکنان بزرگ کشور برای نوجوانان و جوانانمان الگو مناسبی باشند، اظهار داشت: این مسئله حدود 2 سال که مدام مطرح می شود. هرگاه که بازی به نقطه حساس می رسد و اشتباهات داوری رخ می دهد، حرکات و رفتارهای نادرستی از برخی بازیکنان بزرگ شاهد هستیم؛ اما متأسفانه هیچ گونه برخوردی نسبت به این رفتارها انجام نمی شود. من همیشه در مصاحبه ها از بازیکنان درخواست کرده ام که نسبت به رفتارشان دقت داشته باشند؛ آنها هرچه کردار بهتری از خود نشان دهند، ضمن الگو مناسب بر جایگاه اجتماعی خودشان هم تأثیرمثبتی خواهند گذاشت.

وی، در ادامه گفت: به اعتقاد من داوران هم مقصر هستند؛ آنها به هیچ عنوان نباید به کوچک یا بزرگ بودن بازیکنان توجه کنند. داوران باید نسبت به اعتراض نابجای بازیکنان عکس العمل نشان دهند؛ البته کاپیتان حق اعتراض دارد، اما باید با یک رفتار بسیار خوب و متانت دست خود را بالا ببرد و اعتراض کند.

سرمربی تیم والیبال سایپا، تصریح کرد: بازی دور رفت که از حساسیت کمی برخوردار است، ما این رفتارها را شاهد بودیم؛ در صورتیکه با بازیکنان خاطی برخورد نشود در مرحله پلی آف که تیم ها می خواهند جزء 4 تیم اول قرار بگیرند، وضعیت بدتر از این خواهد شد.

آرمات، در پاسخ به این سوال که نظر شما به عنوان سرمربی نسبت به عملکرد تیم سایپا در نیم فصل اول چه بود، بیان کرد: تمام کارشناسان رتبه سومی را برای این تیم متصور نبودند و می گفتند این تیم در رتبه ششم یا هفتم قرار خواهد گرفت؛ اما با توجه به اینکه ما تمرینات را زود شروع کرده بودیم و در اردوی خارج از کشور با تیم های بزرگی بازی کردیم، توانستیم این جایگاه را کسب کنیم. در مجموع از عملکرد بازیکنانم بسیار راضی هستم.

برنامه "مجله والیبال" کاری از گروه مسابقات ورزشی، پنج شنبه هر هفته از ساعت ۹:۰۵ تا ۱۰:۰۰، با اجرای مسعود اسکویی و کارشناسی علی شاکری، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

mailلینک خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار