خبر

قهرمانی دو ملی پوش تراپ در رقاتبهای آزاد اهداف پروازی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ هفته اول لیگ شمشیربازی با صدرنشینی دانشگاه آزاد در بخش بانوان به پایان رسید.

محمد علی طبرسا، سرپرست هیئت هاکی استان گلستان، اظهار کرد: دور رفت مسابقات لیگ برتر منطقه ای هاکی بانوان با برگزاری 12 مسابقه در گرگان به پایان رسید.

شهرزاد مظفر، سرمربی تیم فوتسال دانشگاه آزاد با انتقاد از داوری گفت: تا زمانی که انکار کنیم اشتباهاتی وجود دارد، داوران ما پیشرفتی نخواهند کرد.

مرحله نهایی رقابتهای آزاد تیراندازی اهداف پروازی با قهرمانی پرورش نیا و امیربهزادی دو ملی پوش تراپ کشور به پایان رسید.

در بخش پیگیری یک خبر، معصومه توحیدلو، مسئول کمیته مسابقات فدراسیون تیراندازی در ارتباط با رکوردهای ثبت شده تیراندازان در رقابتهای آزاد اهداف پروازی گفت: منتخبین 6 مرحله ابتدایی به مرحله نهایی دعوت شدند و با یکدیگر به رقابت پرداختند. برای تراپ مردان حدنصاب تعریف کرده بودیم؛ اما در تراپ بانوان با توجه به اینکه این رشته، رشته شناخته شده ای نیست، از تمام شرکت کنندگان شش مرحله دعوت به عمل آمد که در مرحله نهایی حضور داشته باشند.

وی، افزود: تیراندازی از رشته هایی است که عوامل بسیاری روی آن تأثیر می گذارد؛ اما با تمام این شرایط ورزشکاران رکوردهای خوبی را ثبت کردند. مسابقات از لحاظ کیفی رقابتهای خوبی بود.

توحیدلو، هدف از برگزاری مسابقات آزاد اهداف پروازی را اینطور شرح کرد: مسابقات آزاد با اهداف انتخابی تیم ملی و استعدادیابی برگزاری می شود.

مسئول کمیته مسابقات فدراسیون تیراندازی، در پاسخ به این سوال که دلیل غیبت برخی ملی پوشان در این رقابتها چه بود، عنوان کرد: نمی دانم به چه علت شرکت نکردند؛ شاید آمادگی نداشتند و یا دلایل شخصی باعث شده که در این مسابقات حضور نداشته باشند.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.