خبر

فدراسیون ووشو با مربیان چینی به توافق رسید

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ دور مقدماتی سوپر لیگ A بسکتبال بانوان با مشخص شدن 8 تیم برتر برای حضور در مرحله حذفی به پایان رسید. جمعه 19 آذر ماه در پایان بازی‌های دور مقدماتی،  تیم کوشا سپهر سبلان که بدون باخت در صدر جدول گروه B قرار دارد به مصاف شهرداری بندر عباس رفت و با نتیجه 78 بر 71 تیم بندری را شکست داد.
اولین دوره مسابقات قایقرانی بادبانی قهرمانی کشور 16 و 15 دی ماه در بخش آقایان و بانوان در بندر انزلی برگزار می شود.
تیم ملی بدمینتون بانوان و آقایان ایران قرار بود در مسابقات ترکیه شرکت کنند؛ اما اکنون حضور ایران در این مسابقات لغو شده است. فدراسیون دلیل این انصراف را مصدومیت چند بازیکن تیم ملی عنوان کرده است.
در بخش گفتگوی خبری، شهین نظری، نائب رئیس بانوان فدراسیون ووشو، در خصوص همکاری با مربیان چینی گفت: سال گذشته 2 مربی چینی در بخش ساندا و تالو داشتیم که از هر دو مربی راضی بودیم. ما با کمک این مربیان توانستیم در بخش تیم ملی به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم.
وی، تصریح کرد: در رایزنی هایی که با این مربیان داشتیم، خوشبختانه هم آن دو از ما راضی بودند و هم ما از آنها رضایت داشتیم؛ همچنین با توجه به اینکه مدت یک سال با ورزشکاران ما کار کرده بودند و با ملی پوشان و  فرهنگ کشورمان آشنایی داشتند، به این نتیجه رسیدیم که همکاری با این دو مربی را ادامه دهیم که خوشختانه اکنون نتیجه مثبت را دریافت کرده ایم.
برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.