خبر

عملکرد رضایت بخش تنیسورهای نوجوان کشور در رقابتهای غرب آسیا

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ سید کامیاب کیمیایی، دبیر فدراسیون تنیس، در ارتباط با رقابتهای غرب آسیا که در اردن در حال برگزاری است، گفت: ورزشکاران زیر 14 سال کشور، نخستین بار بود که به این مسابقات اعزام می شدند. ما در بخش بانوان سابقه قهرمانی در این مسابقات را داریم. به اعتقاد بنده در هفته اول این مسابقات، نتایج درخشانی را نتوانستیم کسب کنیم؛ اما در هفته دوم عملکرد بسیار خوبی را از ورزشکارانمان شاهد هستیم. تنیسورهای ما در بخش دو نفره، تمام تیم هایی که در هفته اول قبل مقابل آنها با شکست مواجه شده بودیم، مثل عراق و اردن را برده اند. امروز در بخش بانوان ملینا مهرانی توانست مقابل حریف اردنی به پیروزی برسد؛ زهرا صفی موفق شد بازیکن عراقی را شکست دهد و در بخش آقایان دکمه چین هم حریفی از سوریه را برد.
وی، در پاسخ به این سوال که آیا این احتمال وجود دارد که تیم بزرگسالان ما به رده های بالاتر آسیا صعود کند، بیان کرد: تیم بانوان بزرگسال ما همه زیر 18 سال هستند و این برای ما اتفاق بسیار خوبی است. اردوهای تمرینی خود را برای مسابقاتی که بهمن ماه در پاکستان داریم، شروع کرده ایم. ما در گروه 2 دیویس کاپ که بازی بسیار حساسی است، در مقابل تیم پاکستان قرار خواهیم گرفت. تیم بزرگسالان مردان هم تیم جوانی است و در حال حاضر 2 بازیکن زیر 18 سال را در اختیار داریم و این شانس بسیار خوبی برای ما است.
برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار