خبر

علل شکست استقلال برابر تراکتور

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ میرزائیان، مربی و کارشناس فوتبال، در مقابل این گفته مجری که به نظر می رسد در میانه زمین که یکی از حساس ترین نقاط است، بین امید ابراهیمی و بختیار رحمانی در استقلال فاصله ای به وجود آمده و انگار از این منطقه استقلال دو تکه می شود، بیان کرد: به اعتقاد من مشکلات مختلفی در بحث فنی، در تیم استقلال وجود دارد که یکی از دلایل آن تغییرات متعددی است که در خط میانی تیم به وجود آمده است. خط میانی، پایه و اساس تیم شناخته می شود که می تواند هم بخش دفاعی و هم بخش حمله را حمایت کند.

وی، تصریح کرد: به اعتقاد من یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که در ترکیباتی که علی منصوریان در هر بازی اتخاذ می کند، زوج سازی خوبی صورت نمی گیرد؛ به طور مثال در جایگری جابر انصاری که در پشت مهاجم کارایی بسیار خوبی دارد، جا به جایی صورت می گیرد و به هافبک چپ می رود. با توجه به فاصله ای که بین جابر انصاری و یعقوب ابراهیمی دیده می شد، عملاً سمت چپ استقلال شرایط خوبی مثل بازی گذشته نداشت. در سمت راست استقلال هم شرایطی مثل سمت چپ را شاهد بودیم؛ خسرو حیدری که بعد از مصدومیت، در یک بازی حساس قرار گرفت، کارایی لازم را نداشت و آن هارمونی که در سمت راست باید با مگویان به وجود می امد، ایجاد نشد. در مرکز زمین هم شاید بحث بازی سازی در دقایقی خوب بود، اما در بعضی زمان ها هم دچار مشکل بود.

میرزائیان، اضافه کرد: به نظر من استقلال در نیمه اول در بحث توپ گیری و تخریب و گرفتن فضا موفق عمل کرد؛ اما این روند به این علت ادامه پیدا نمی کرد که در طول مسابقه یک تیم نمی تواند نسبت به بازی اشراف کامل داشته باشد؛ کل 90 دقیقه را پرس کند و خط هافبک را فقط در بحث بازی سازی شرکت ندهد؛ اینها نقایصی بود که در تیم علی منصوریان، به خصوص در نیمه دوم مشاهده می شد

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، با اجرای کاظم زاده، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.