خبر

علت لغو یکی از مسابقات لیگ تکواندو بانوان

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ نفرات برتر رقابت های نجات غریق قهرمانی کشور در بخش بانوان معرفی شدند.

کمیته بانوان کمیته ملی پارالمپیک تشکیل می شود.

نفرات برتر مسابقه انتخابی تیم آمادگی جسمانی بانوان اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی برای حضور در المپیاد کشوری این سازمان معرفی شدند.

محمدرضا دهخدا، رئیس فدارسیون ورزشهای دانشگاهی گفت: فقط بانوان ورزشکار را به رقابتهای زمستانی دانشجویان جهان اعزام خواهیم کرد.

هفته ششم وهفتم رقابتهای لیگ تکواندو در حالی برگزار شد که تیم لوازم خانگی کن مسابقه نداد.

در گزارشی از کیانی، گزارشگر رادیو ورزش، بهناز قورچیان، مسئول کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو، علت لغو مسابقه لوازم خانگی کن را اینطور اظهار کرد: در این دور از مسابقات تیم لوازم خانگی کن به علت اینکه 3 تن از بازیکنان نوجوانشان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی جهان اعزام می شوند، قرار شد که برای جلوگیری از آسیب دیدگی در این دور از رقابتها حضور نداشته باشند. انشالله پس از بازگشت این ورزشکاران از رقابتهای جهانی و یک دوره ریکاوری، مسابقات را پیگیری خواهیم کرد.

در بخش پیگیری یک خبر، فاطمه دری دولت آبادی، مربی تیم تکواندو هشتگرد، اظهار کرد: بازیکنان تیم بسیار جوان هستند؛ 3 وزن ما برای اولین بار است که وارد لیگ شده اند. مشکلات عمده تیم نداشتن خوابگاه و اسپانسر است که متأسفانه حمایت نمی شویم.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.