خبر

علت شکست دختران والیبالیست ایران مقابل ژاپن

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی والیبال دختران جوان ایران در اولین بازی خود در رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا، با نتیجه 3-0 مغلوب ژاپن شد.

مسابقات قهرمانی کشور با حضور 52 دوچرخه سوار بانو، در قالب 18 تیم و در رده های سنی بزرگسالان و جوانان، روز گذشته در پیست مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است.

در بخش پیگیری یک خبر، فریبا صادقی، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان، درباره مسابقه ای که مقابل تیم ژاپن انجام شد، گفت: اولین مسابقه رسمی ما، دیروز در تایلند آغاز شد. ژاپن یک تیم بسیار با تجربه بود و از بازیکنان بسیار سرعتی بهره مند بود. ما تفاوت های تکنیکی و تاکتیکی زیادی با این تیم داشتیم و متأسفانه نتوانستیم در این بازی نتیجه خوبی کسب کنیم.

این مربی، افزود: در تیم ما، 3 بازیکن نوجوان با سن 14،15 سال بازی می کنند، در حالیکه این مسابقات برای ورزشکاران زیر 19 سال آسیا است. هدف فدراسیون والیبال در این بخش، سرمایه گذاری روی آینده والیبال بانوان بوده است، به همین علت تیم ما، تیمی بسیار جوان و کم تجربه است.

وی، در پاسخ به این سوال که هدف از بازی امروز تیم ملی در برابر ماکائو چیست، بیان کرد: احتمال می دهیم که امروز بازی یک طرفه ای را در پیش داشته باشیم. امیدوارم که با نتیجه 3-0 و امتیازات خوب برنده میدان باشیم.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.