خبر

صادقی: با تلاش بازیکنان و همفکری کادر فنی 3 پله صعود کردیم

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ رقابتهای بدمینتون قهرمانی کشور در بخش بانوان در جزیره کیش برگزار شد و ورزشکاران شرکت کننده از استان فارس، سکوهای رده های سنی مختلف را از آن خود کردند.

کیمیا علیزاده، تنها نماینده تکواندو بانوان، اعلام کرده است: شانس آورده ام که با قهرمانان جهان به المپیک می روم؛ باور نمی کنند 18 سال دارم.

مریم ایراندوست، سرمربی اسبق تیم فوتبال ملوان که از خبر انحلال ملوان بهت زده است، از رئیس جمهور تقاضا دارد که جلوی انحلال تیم بانوان ملوان را بگیرد و بیشتر از گذشته به زنان توجه شود.

در گزارشی از کیانی، فریبا صادقی، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان، در ارتباط با پیروزی در مقابل تیم فیلیپین، گفت: با توجه به اینکه فیلیپین، استرالیا را هم برده بود، ما این احتمال را می دادیم که بازی بسیار حساسی داشته باشیم. روز گذشته یک بازی سنگین با 5 گیم را انجام دادیم و زمان کافی برای ریکاوری نداشتیم؛ ورزشکاران هم اینجا، از لحاظ تغذیه وضع خیلی جالبی ندارد؛ به همین جهت نگران این بودیم که اگر بازی به 5 گیم کشید، نتوانیم نتیجه رضایت بخشی در این بازی داشته باشیم ولی خوشبختانه بازیکنان غیرت به خرج دادند و با وجود خستگی دیشب، در گیم پنجم تلاش خوبی داشتند؛ از هیچ توپی نگذشتند و نکات فنی که از طریق آنالیز به ما منتقل شد را به کار گرفتند و به نظرم با همکاری و همفکری کادر فنی توانستند نتیجه خوبی را کسب کنند.

وی، در پاسخ به این سوال که آیا کادر فنی، امیدی به پیروزی در مقابل فیلیپین و صعود 3 پله ای در آسیا داشت، عنوان کرد: نه؛ من بعد بازی با هند کمی نا امید شده بودم؛ اما هر چی بازی کردیم بهتر شدیم و این علامتی است برای اینکه فدراسیون توجه بیشتری روی این مسئله داشته باشد که هر چه بازیکنان در تورنمنت های رسمی چند جانبه شرکت کنند و تجربه بازی رسمی داشته باشند، خیلی بهتر کار خواهد کرد. اگر ما قبل از بازی با هند، چند بازی رسمی را انجام داده بودیم، مطمئناً نتیجه بسیار متفاوت بود. هند اصلاً قوی تر از فیلیپین یا استرالیا نبود ولی ما به بی تجربگی شروع کار باختیم.

صادقی، در خصوص عملکرد بازیکنانش اظهار داشت: از عملکرد اعضای تیم راضی بودم؛ مخصوصاً بازیکنان کم سنی که به تیم ملحق شده اند. بازیکن شماره 4 با سنی کمتر از سایرین، به عنوان یار فیکس به ما بسیار کمک کرد. علی رغم تلاش بازیکنان در این بازیها برای صعود 3 پله ای، خوشبختانه مقدمات حضور تعدادی بازیکنان برای آینده والیبال مهیا شد.

 برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.