خبر

شناسایی استعدادها در رقابتهای آزاد زمستانی سلاح های بادی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ معصومه توحیدلو، مسئول برگزاری مسابقات فدارسیون تیراندازی، درباره مرحله اول رقابتهای آزاد زمستانی سلاح های بادی کشور گفت: اتفاقی که در این سری از مسابقات رخ داد، بحث فینال هر مرحله از مسابقه است. ما فینال رده سنی جوان و نوجوان را به تفکیک از بزرگسال برگزار می کنیم. امیدواریم که با این اتفاق انگیزه و علاقه در رده های سنی مختلف بالا برود؛ همچنین بتوانیم چهره های جدید را شناسایی کنیم و بحث ذخیره تیمهای ملی را از این مسابقات بهره برداری کنیم.

وی، در پاسخ به این پرسش که دلیل غیبت برخی ملی پوشان در این دوره از رقابتها چه بود، اظهار داشت: با توجه به اینکه حدود 3 هفته است که مسابقات آسیایی به پایان رسیده، این احتمال می رود که برخی ورزشکاران با هماهنگی مربیان خود از حضور در این رقابتها صرف نظر کرده اند. انشالله در مرحله دوم چهره ها را در مسابقات ببینیم.

توحیدلو، خاطرنشان کرد:  یکی از اهداف مسابقات آزاد زمستانی این است که تیم ملی هم برای رسیدن به آمادگی در رقابتها حضور پیدا کند.

سکینه خدابنده لو، مربی تیم ملی تپانچه، به تغییر کادر فنی و کمبود امکانات اشاره کرد و گفت: بعد از مسابقات آسیایی حدود 3 هفته به ورزشکاران استراحت دادیم؛ بعد از آن تیم ملی بزرگسالان و جوانان و نوجوانان در بخش بانوان و آقایان تشکیل شد؛ همچنین دو نفر را به کادر تیم تپانچه اضافه کردیم تا بتوانیم نتایج بهتری را در رقابتهای هند کسب کنیم. اکنون تیم در شرایط خوبی قرار دارد؛ اما همچنان با مشکل کمبود فشنگ و ساچمه دست و پنجه نرم می کنیم.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار