خبر

شجاعت عامل موفقیت فوتسالیست ها در جام جهانی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، محمود خوراک چی کارشناس و مربی فوتسال درباره برد ایران در برابر برزیل گفت: شجاعت ایرانی باعث برزیل را شکست دهیم. برد ما در مقابل برزیل یک اتفاق نبود. اگر صد بار دیگر هم با این تیم بازی کنیم آنان را شکست می دهیم. برزیلی ها ترجیح می دادند با آذربایجان روبرو شوند و از این که با ایران روبرو شدند استرس فراوانی داشتند.

وی افزود ورزشکاران ما در شهریور کارهای خارق العاده ای انجام دادند. ورزشکاران پارالمپیکی که با مدال های خود دنیا خیره کردند، ملی پوشان فوتسال نیز با شکست برزیل تاریخ ساز شدند.

کارشناس فوتسال ادامه داد ساده ترین بازی های جام جهانی بسیار سخت است. بازی ساده در مسابقات جهانی معنی ندارد. شجاعت، تمرکز بالا و عرق ایرانی قدرت ایران را به رخ جهان کشید. این تیم بهترین تیم فوتسال ایران است.

خوراک چی درباره بازی در مقابل پاراگوئه تصریح کرد پاراگوئه با توجه به بردی که ایران در مقابل برزیل کسب کرده است با تمام توان خود به میدان می آید. آن ها بازی های ایران را انالیز کرده اند. تیم ملی پاراگوئه جنگنده و حاشیه ساز است. آن ها سعی می کنند با مسائل حاشیه ای تکنیک های تیم ما را تحت شعاع قرار دهند. بازیکنان ما باید به مسائل جنجالی دامن نزنند. دچار غرور کاذب نشوند تا بتوانند بلوغ فوتسال ایران در دنیا به نمایش بگذارند.

عصرانه هر روز ساع 17:056 با اجرای اختر زورقچیان تقدیم شنوندگان می شود.

 

mailلینک خبر در سایت جام جم ورزشی

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.