خبر

سید صالحی: منصوریان کار بزرگی انجام داد

بازگشت


به گزارش رادیو ورزش؛ سید صالحی، کارشناس فوتبال، در ارتباط با تغییراتی که در ترکیب تیم استقلال ایجاد شده است و تأثیر آن در بازی دیروز گفت: برخی از بازیکنان در استقلال جواب ندادند، اما بازیکنان بزرگی هستند. به اعتقاد من اکنون هم استقلال دارای بازیکنان تأثیرگذاری است. منصوریان کار بزرگی انجام داد و حتی خیلی زوتر هم باید این اقدام صورت می گرفت. زمانیکه 25 بازیکن داری و 4 تا 5 بازی با آنها نتیجه نمی گیری، تغییرات می تواند کمک کند.
وی، افزود: در بازی دیروز تغییراتی که منصوریان انجام داد، بسیار تأثیرگذار بود. استقلال در طول این مسابقات مانند یک جزیره تکه تکه بود و هیچ اتحادی در آن وجود نداشت؛ اما در بازی دیروز سه خط با هم هماهنگ بودند و زوج سازی های خوبی اتفاق افتاده بود. به اعتقاد من استقلال استحقاق پیروزی را داشت.
سید صالحی، تصریح کرد: منصوریان اکنون تحت فشار است و باید مورد حمایت قرار بگیرد. خوشبختانه باشگاه استقلال به خوبی قبل از بازی از او حمایت کرد. به نظر من تنها کسی که می تواند این تیم را در نیم فصل دوم رهبری کند، خود منصوریان است.
  برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار