خبر

زنگ ورزش کارگری به همت رادیو ورزش

بازگشت

به گزارش شبکه رادیویی ورزش، در این مراسم همچنین دکتر ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزارت تعاون، دکتر احمد لطفعلی نژاد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران،  احمد حسین زادگان رئیس فدراسیون ورزش کارگری، هیات ورزش کارگری استان تهران و کارگران شرکت مینو حضور داشتند.

کارگران و مهمانان شرکت کننده به مدت 15 دقیقه زیر نظر حامدیان مربی ورزش های صبحگاهی با حرکات نرمشی و کششی بدن های خود را برای فعالیت در یک روز کاری آماده کردند.

بر اساس برنامه ریزی فدراسیون ورزش کارگری علاوه بر شهر تهران این مراسم در برخی دیگر از فضاهای کارگری شهرستان ها نیز به طور همزمان برگزار شد تا سرآغاز حرکتی بزرگ و سازنده برای کار، ورزش، سلامتی و تندرستی کارگران اعم از زنان و مردان باشد. هدف از نهادینه کردن ورزش صبحگاهی در فضاهای کارگری، ایجاد شادابی و نشاط در فضاهای تولیدی و صنعتی است که لازمه تولید و حرکت سریع چرخ های کارخانه ها در آغاز عصری نوین از ارتباطات صنعتی و تولیدی خواهد بود.

احمد حسین زادگان رییس فدراسیون ورزش کارگری گفت: سازوکارهای برنامه زنگ صبحگاهی ورزش کارگری در آیین نامه اجرایی ماده 154 قانون کار توسط قانونگذاران دیده شده است ولی بنا به دلایلی این ماده قانونی از سوی مراجع مربوطه تاکنون اجرا نشده بود. امیدواریم اجرای این برنامه بتواند بخشی از آیین نامه مسکوت مانده ماده 154 قانون کار را عملیاتی کند.

لازم به ذکر است ایده زنگ ورزش کارگری نتیجه تفاهم نامه بین شبکه رادیویی ورزش و فدراسیون ورزش کارگری بوده است که در برنامه های شبکه به خصوص برنامه ورزش کارگری بر آن تاکید شده است. امید به اینکه ورزش همگانی در قشرهای دیگر همچون ورزش دانش آموزی، دانشگاهی و ... توسعه بیابد.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار