خبر

زنگ ملی ورزش در شرکت کارخانه ساپکو نواخته شد

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، دکتر حمید قاسمی مدیر رادیو ورزش به منظور نواختن زنگ ملی ورزش  در شرکت کارخانه ساپکو حضور یافت. در کارخانه ساپکوهمزمان با نواختن زنگ ورزش کارگری مسئولان فدراسیون کارگری ، کارگران کارخانه به همراه هم  با لباس ورزشی به ورزش صبحگاهی پرداختند.

علیان از مدیران شرکت ساپکو بر اهمیت ورزش  بر سلامت کارگران کارخانه تاکید کرد و  گفت:  ورزش همگانی  موجب بالا رفتن کیفیت و راندمان تولید دانست.

مصطفی رحیمی گزارشگر رادیو ورزش در مصاحبه ی با فاراب مدیریت تربیت بدنی این شرکت نیز در خصوص تمهیدات و امکانات ورزشی،  از جمله  20 رشته ورزشی که کارخانه ساپکو در مجموعه ورزشی این شرکت برای سلامت کارگران و خانواده هایشان در نظر گرفته ، صحبت کردند.  

مائده علاقمند گزارشگر رادیو ورزش نیز در گزارش تلفنی شنبه  چهارم مهر را روز  ورزش ملی معرفی کرد .علاقمند دراین ارتباط تلفنی در مسیر رفتن به  مدرسه دخترانه باقرالعلوم در خیابان پیروزی تهران ، محل حضور رئیس جمهور کشورمان حاضر بود تا از نزدیک با رئیس جمهور  مصاحبه کند .

برنامه صبح و ورزش ویژه  " زنگ مهر"  در روز اول مهر از ساعت 7:30  تا 9 صبح به تهیه کنندگی احمدرضا طاهری و اجرای سبحان اکرامی با هدف ترویج ورزش همگانی از شبکه رادیویی ورزش پخش شد.

زنگ ورزش کارگری در شرکت سابکو زنگ ورزش کارگری در شرکت سابکو زنگ ورزش کارگری در شرکت سابکو

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


محمد رضا باقرزاده
۱۳۹۴/۰۷/۱
عالیه
0 (0 آرا)

نمایش 2 نتیجه

برنامه های مرتبط

آخرین اخبار