خبر

زنگ ملی ورزش در شرکت بادران نواخته شد

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، زنگ ملی ورزش امروز در جمع کارگران شرکت بادران به صدا در آمد و در ادامه برنامه صبح و ورزش در ارتباط تلفنی با مائده علاقمند شور حال نرمش صبحگاهی را از این شرکت گزارش کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، صبح امروز زنگ ورزش صبحگاهی کارگران در شرکت بادران به صدا در آمد تا یکبار دیگر شاهد شادی، نشاط، شادابی و امید در چهره کارگران باشیم

امروز صبح و از ساعت 7:30 نرمش صبحگاهی کارگران و پرسنل زحمتکش این شرکت با اجرا و هدایت علی محمودزاده برگزار و کارگران یکصدا، همگام و همدل به ورزش صبحگاهی پرداختند.

ورزش صبحگاهی کارگران برنامه ای است که با همکاری فدراسیون ورزش کارگری، شبکه رادیویی ورزش و کارخانجات سراسر کشور با هدف ایجاد شادی و نشاط در بین اقشار مختلف جامعه کار و تولید در حال برگزاری است.

این برنامه مدتی است که هر روز از ساعت 7:30 از شبکه رادیویی ورزش در سراسر کشور و به خصوص تمامی کارخانجات پخش می شودو کارگران را ترغیب به اجرای ورزش صبحگاهی می کند. برنامه ورزش صبحگاهی امروز نیز بطور زنده و مستقیم از شبکه رادیویی ورزش پخش شد.

در برنامه امروز مهندس حیدریان معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احمد حسین زادگان رئیس فدراسیون ورزش کارگری، خوشدل دبیر فدراسیون، حسن حمیدی رئیس هیأت ورزش کارگری استان تهران، خانم مهندس موسوی مدیر عامل شرکت بادران، دکتر فریدون قربانیان مدیر عامل باشگاه ورزشی بادران حضور داشتند و همگام با کارگران به اجرای نرمش و ورزش صبحگاهی پرداختند.

یادآوری می شود این شرکت مدتی است که با راه اندازی باشگاه فرهنگی ورزشی بادران، با تشکیل تیم فوتبال بادران در سطح لیگ دسته دوم فوتبال کشور مشغول به فعالیت بوده و در جام حذفی امسال نیز با نتیجه نزدیک 2 بر 1 مغلوب ذوب آهن شد.

مدیران این باشگاه ورزشی امیدوارند که با برنامه ریزی منظم تیم فوتبال بادران در سال های آتی به لیگ برتر صعود نماید.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار