خبر

زنگ ملی ورزش در جشن شکوفه ها

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، مراسم «جشن شکوفه‌ها» صبح امروز به صورت نمادین با حضور وزیر آموزش و پرورش در دبستان دخترانه حضرت زهرای مرضیه (س) در نظام آباد، منطقه هشت آموزش و پرورش تهران و همزمان در سراسر کشور با ورزش صبحگاهی آغاز شد.

مائده علاقمند گزارشگر رادیو ورزش در ارتباط زنده با برنامه صبح و ورزش دقایقی از زنگ ملی ورزش در این مدرسه را برای شنوندگان گزارش کرد. دانش آموزان به مدت 5 دقیقه زیر نظر حامدیان مربی ورزش های صبحگاهی با حرکات نرمشی و کششی بدن های خود را  یک سال پر از تکاپو و موفقیت آماده کردند.

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در مراسم جشن شکوفه‌ها و جشن غنچه‌ها  اظهار داشت: روز شکوفه‌ها که حضور دانش‌آموز کلاس اولی است و جشن غنچه‌ها که حضور نوآموزان پیش دبستانی در مدارس است را تبریک می‌گویم وامیدوارم با تلاش معلمان، مدیران و دست اندرکاران آموزش و پرورش در فضای آموزشی شاهد رشد، تعالی و بالندگی دانش‌آموزان باشیم.

بر اساس آخرین اعلام رسمی آموزش و پرورش، امسال 7 میلیون و 266 هزار دانش‌آموز در دوره ابتدایی ثبت‌نام شده‌اند که از این آمار یک میلیون و سیصد هزار نوآموز به کلاس اول می‌روند. دبستان پسرانه خیرساز زهرای مرضیه (س) در زمینی به مساحت 1900 متر مربع دارای 14 کلاس، نماز خانه، آزمایشگاه، کتابخانه و سالن چند منظوره است.  هزینه ساخت این مدرسه توسط خیرمدرسه ساز حسین رویگری و بقیه آن از محل اعتبارات سازمان نوسازی مدارس تامین شده است.

 

ارتباط تلفنی صبح و ورزش جشن شکوفه ها ورزش صبحگاهی در جشن شکوفه ها گزارش ورزشی از جشن شکوفه ها ورزش صبحگاهی در جشن شکوفه ها گزارش از مدیر مدرسه در جشن شکوفه ها

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار