خبر

زمان برگزاری مسابقات لیگ دسته یک تنیس روی میز

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ حجت الله واعظی، مربی تیرو کمان، در ارتباط با نقش ورزش در ایجاد صمیمیت بین افراد خانواده گفت: اگر به بخش حرفه ای ورزش نگاه کنیم، علاوه بر تلاش خود ورزشکار در کسب موفقیت های ورزشی، خانواده نیز نقش مؤثری در پیشرفت او دارد و نبود ستون خانواده در کنار ورزشکار می تواند عدم موفقیت وی را در پی داشته باشد.

وی، افزود: در بخش ورزش همگانی، زمانیکه ورزشکاران در رشته های مختلفی از جمله تیروکمان حضور پیدا می کنند، می بینیم که خانواده ها هم در کنار ورزشکاران هستند و در ادامه کار و به مرور زمان به آن رشته ورزشی علاقه مند می شوند و فعالیت خود را آغاز می کنند که این مسئله خود باعث ایجاد صمیمیت بیشتری بین خانواده ها می شود.  

در بخش با فدراسیون ها، پیمان حسنی، سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز گفت: دیروز، جلسه قرعه کشی و هماهنگی مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور با حضور 10 تیم در محل فدراسیون تنیس روی میز برگزار شد. تیم ها در 2 گروه به صورت رفت و برگشت ابتدا مسابقات خود را به صورت متمرکز انجام می دهند و از هر گروه 3 تیم به مرحله پلی آف راه پیدا می کنند. تیم های اول هر دو گروه، در مرحله پلی آف استراحت خواهند داشت و تیم های دوم و سوم به صورت ضربدری رقابت می کنند. مرحله رفت این مسابقات 7 و 8 بهمن ماه، مرحله برگشت 23 و 24 بهمن و پلی آف هم 13 و 14 اسفند در تهران برگزار خواهد شد.

برنامه زنده "نیمکت" برنامه ای تفریحی با رویکرد سرگرمی و خانواده است که با آیتم های گزارش ورزش های همگانی، طنز های نمایشی، میهمان روز، نیمکت نشین و ریکاوری و بخش های جذاب دیگر همه روز از ساعت 10:05  به مدت 85 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار